Gotowałam dziś zupę. W jednym garnku gotował się makaron, a w drugim rosół. Po jakimś czasie przyszłam i chciałam odcedzić makaron. Śmiałym ruchem chwyciłam garnek i wylałam do durszlaka w zlewie... rosół.
Zamiast zupy będzie dziś pyszna i zdrowa woda z makaronu ;)
Dodaj anonimowe wyznanie
Smacznego ?
Brawo Ty! ; D
Polej to śmietaną z cukrem i będzie dobrze ;-)
Haha, podczas intensywnego bujania w chmurach tak się może zdarzyć ?
Zawsze możesz ugotować rosół z kostki, nie smakuje najgorszej :v
Dziś się nie najesz.
POGRATULOWAĆ. Moja mama na patelnię zamiast oleju wlała ostatnio płyn do mycia naczyń. Jej tłumaczenie - bezcenne :)
tyle razy sie zdarzyło,że juz nie licze.....
brak obecnosci w ciele i mysli o przyszlosci,przeszłości, teraźniejszosci
Fuuuj rosół.
FUJ? Grzeszysz zła kobieto! :D :D:D
Americandream A jak ja np. lubię pomidorową a ty nie to grzech? Każdy lubi co innego przecież.
rotfl<srsly>