#JIBhf

W pewien upalny poranek postanowiłam wybrać się na przejażdżkę rowerem. Zabrałam ze sobą przyjaciółkę, prowiant i pojechałyśmy. Byłyśmy spragnione przygody, ale nawet nam się nie śniło, że spotka nas coś takiego.

Dotarłyśmy do lasu, aby chwilkę odpocząć. W oczy wpadł mi duży, srebrzysty kamień. Jeszcze nigdy takiego nie widziałam! Był naprawdę niezwykły. Uwaga, tu następuje punkt kulminacyjny. Największy błąd w moim życiu. Wzięłam ów tajemniczy artefakt do ręki i ścisnęłam (sama nie wiem po co). Mój srebrzysty cud natury okazał się ogromną ludzką kupą zawiniętą w sreberko. Koleżanka popłakała się ze śmiechu, natomiast mi do śmiechu nie było.
blondi Odpowiedz

kto zawija kupy w sreberka i zostawia w lesie?

Aisha218

Człowiek, który zawinął w sreberko i zostawił w lesie kupę z tego opowiadania

americandream

ja nie

Ol123

Haahahaha ? nie wiem, chyba jakieś chore ludzie ?

SophieQ

Świstak siedzi i zawija je w te sreberka :D

ugruun

Świstak !

anonim1932

moja mama

REGALISTA

Niemcy

1234MR

Świstak

ksvsk Odpowiedz

Kto? Pani z mercedesa z innego wyznania xd

Mirabella Odpowiedz

Słyszałam o "papierzakach", ale o takich niespodziankach jeszcze nie słyszałam. Już nie będzie "papierzaków" tylko "srebrzaki"?

americandream Odpowiedz

Hahahahahahahahha. A to Ci niespodzianka! ????

dziewczynaIndianina

Dlaczego zawsze piszesz komentarz ze znakami zapytania na koncu? xd

Vattghern Odpowiedz

Ktoś zostawił na potem a ty mu to zepsułaś.

teresco Odpowiedz

Gowniana sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

anolioncia Odpowiedz

A świstak siedzi i zawija w sreberka ; )

Sonique Odpowiedz

Były "papierzaki" to i są "srebrzaki" ?

Tofik Odpowiedz

Gówniana sprawa :/

ugruun Odpowiedz

Kocham Cię <3

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie