#JIBhf
Dotarłyśmy do lasu, aby chwilkę odpocząć. W oczy wpadł mi duży, srebrzysty kamień. Jeszcze nigdy takiego nie widziałam! Był naprawdę niezwykły. Uwaga, tu następuje punkt kulminacyjny. Największy błąd w moim życiu. Wzięłam ów tajemniczy artefakt do ręki i ścisnęłam (sama nie wiem po co). Mój srebrzysty cud natury okazał się ogromną ludzką kupą zawiniętą w sreberko. Koleżanka popłakała się ze śmiechu, natomiast mi do śmiechu nie było.
kto zawija kupy w sreberka i zostawia w lesie?
Człowiek, który zawinął w sreberko i zostawił w lesie kupę z tego opowiadania
ja nie
Haahahaha ? nie wiem, chyba jakieś chore ludzie ?
Świstak siedzi i zawija je w te sreberka :D
Świstak !
moja mama
Niemcy
Świstak
Kto? Pani z mercedesa z innego wyznania xd
Słyszałam o "papierzakach", ale o takich niespodziankach jeszcze nie słyszałam. Już nie będzie "papierzaków" tylko "srebrzaki"?
Hahahahahahahahha. A to Ci niespodzianka! ????
Dlaczego zawsze piszesz komentarz ze znakami zapytania na koncu? xd
Ktoś zostawił na potem a ty mu to zepsułaś.
Gowniana sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A świstak siedzi i zawija w sreberka ; )
Były "papierzaki" to i są "srebrzaki" ?
Gówniana sprawa :/
Kocham Cię <3