#hYwwl

Od kiedy pamiętam, zawsze pałały do mnie sympatią wszystkie stworzonka, przede wszystkim psiaki. Parę dni temu wracałam ze sklepu ze starszym o 6 lat bratem, gdy podleciał do mnie jamnik, a za nim kolejny pies. Pogłaskłam je i poszliśmy dalej. 

Zaczęłam rozmowę z bratem na temat psów. Zastanawiałam się, dlaczego tak do mnie lgną, gdy nagle brat wypalił: "Szły do ciebie, bo jak byłaś mała to tata ci wieszał pęto kiełbasy na szyi, żebyś miała towarzystwo". Kochany jak zawsze :)
olka123 Odpowiedz

Kocham Twojego brata haha! Mistrz ??

americandream Odpowiedz

Hahahaha. Mistrzunio ?

szalOna Odpowiedz

Moi mi mówili tak samo...

Sally Odpowiedz

Myslalam ze powie "ciagnie swoj do swego" ?

Wrona Odpowiedz

A wieszał? :D

zycienastopro Odpowiedz

Haha dobry jest! :D

alterego Odpowiedz

Lepiej kiełbasę niż homonto. ;-)

Martina Odpowiedz

Rodzeństwo... zawsze "delikatnie" nas oświeci... ;-)

Dodaj anonimowe wyznanie