#KCM6T

Moja rodzicielka leżała sobie już spokojnie po porodzie i czekała, aż mnie zobaczy. Za parawanem usłyszała, jak lekarz szepcze do położnej "ale gruba!".
Moja oburzona mama chciała zrobić lekarzowi wielką awanturę, bo "w ciąży wcale aż tyle nie przytyła".
Gdy lekarz się już wynurzył i moja mama mnie ujrzała, jedyne co dała radę w pierwszej chwili z siebie wydusić to "O mój Boże, ale gruba!" :D
YoItsMe Odpowiedz

Czyli jednak, tata McDonald?

SHXCXCHCXSH

Moja siostra utuczyła grubaska jak był w brzuchu winogronami (mają najwięcej cukru) i taki pulpet się urodził, był największy na porodówce haha

Hermiona1

Mój wujek ja się urodził to ważył prawie 5 kg, a jego mama w ciąży chyba się tak nie tuczyła

jonoforeza

Duże wagowo noworodki bywają efektem cukrzycy ciążowej. Mój brat też ważył prawie 5 kg, ale było to parę lat temu i wiedza o tym nie była aż tak powszechna.

Kosmitka Odpowiedz

Jako bobas też byłam pączkiem. Teraz jestem strasznie chuda, nawet przydałyby się dodatkowe kilogramy😃

BlackRainboow

Chętnie oddam

NierealnySen

Mam tak samo.

SuperKsywa

Ja byłam pączkiem i nadal jestem...

NNieZdecydowana

A ja odwrotnie, jako bobas byłam kryszynką, a teraz przydałoby się trochę zrzucić :P

ciasteczkowaa12

Ja urodziłam się cała różowa. Dostałam ksywkę "Malinka" :)

partycjja

Ja urodziłam się gruba i łysa, teraz jestem chuda i mam bardzo dużo włosów. Wszystko na odwrót, wspomnieć także muszę, iż jako dziecko byłam bardzo ładną dziewczynką, wniosek nasuwa się sam :D

Jababa Odpowiedz

Moja Mama zawsze opowiada,że jak w szpitalu rozwozili dzieci do karmienia,to zawsze bezbłędnie rozpoznawała swoje.Po wielkim łbie.

nkp6

Smutne, aczkolwiek się zaśmiałam. Wybacz :)

Jababa

@nkp6-smutne? Chyba tylko dla naszej Mamy,wszyscy troje mamy wielkie łby i to ona musiała to przez swój kanał rodny przepychać😊

mj357 Odpowiedz

Matczyna miłość od pierwszego wejrzenia :D

muffinas21 Odpowiedz

Mnie rodzice mieli nazwać Zosia, ale lekarz stwierdził, że jestem za grubym dzieckiem na tak deliaktne imię :'(

CukierPuder

I przez uwagę lekarza masz inne imię?

muffinas21

A żebyś wiedział(a) 😂

NieTeraz Odpowiedz

Rodzicielka..

MAMA, po prostu mama. Slowo ,,rodzicielka" wystepujace w kazdym wyznaniu jest juz NUDNE

Kolor

Jeszcze luba / luby ;____;

Odelo

Narzekanie pod każdym wyznaniem też jest już nudne.

Kolor

A ludzie, którzy narzekają na ludzi, którzy narzekają też są nudni.

NieTeraz

Ja po prostu wyraziłam własną opinię

CukierPuder

Ja nie znoszę określenia "rodzicielka", po prostu nie znoszę. Grrrr.

Smokita

A tym wiecznie coś nie pasuje. Autorka nie chciała trzy razy użyć słowa mama, więc użyła rodzicielka.

TomaszWpierdol

Rodzicielka ujdzie, ale luba/luby to serio przesada :D

zjemcikota

Ba, mać to było zdrobnienie! Fullopcja staropolska to MACIORA. Wątpię czy chcecie do tego wracać.:D

NieTeraz

Nawet, jesli w wyznaniu jest tylko jedno zdanie na temat mamy ludzie uzywają okreslenia ,,rodzicielka"

Laurka na dzien mamy:

KOCHAM CIĘ RODZICIELKO!!

Accio

Komentarze czepiające się o słówka pod każdym wyznaniem też są NUDNE.

Zobacz więcej odpowiedzi (4)
Accio Odpowiedz

Moja koleżanka powiedziała raz ,,Jak byłam mała to byłam jeszcze grubsza niż ty teraz".

MalinowaJagodzianka Odpowiedz

Ciekawe jak jest teraz ;)

teraz mama wiecznie marudzi, że same kości :D

cancer Odpowiedz

Często jest tak, że dzieci pulchniejsze tuż po urodzeniu są szczuplutkie jak wyrosną, tak samo z chudzinami na początku, potem przybierają na masie :D

xlarsek Odpowiedz

Jak byłem mały ważyłem 4 kg

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie