XD
W sumie Keaton to taki Jezus. Jezus Chrystus patron pogrążonych w depresji. Z parafii pod wezwaniem św. Fobii Społecznej i Lęku Uogólnionego :')
Lunathiel
Powiem wam coś: śmieszy mnie niezmiernie historia oceny powyższego komentarza xD Najpierw było +1. Potem przyszedł ktoś, kto najwyraźniej słucha wspomnianego pana i zrozumiał żart - więc zrobiło się +2. Ale potem wyznanie trafiło na stronę główną. I przyszli ludzie, którzy żartu nie rozumieją, w dodatku możliwe, że jakoś ich to uraziło, że kogoś nazwałam Jezusem od czegoś tam. I w efekcie jest 0. No cóż XD
Ale 100 zarobilas:D
Ustaw sobie Radka Bieleckiego to 500 zł dostaniesz 😀
Tego kabareciarza? czemu za niego aż 500?
Obi ufam tobi XD tak mi się skojarzyło :D
nie ma co babci z błędu wyprowadzać, moja zawsze myślała, że nauszniki to słuchawki i pytała czego słucham 😀
Obi Wan Kenobi z "Ataku Klonów" też może się nadać ;F
ach ta niewyzyta mlodziez
XD
W sumie Keaton to taki Jezus. Jezus Chrystus patron pogrążonych w depresji. Z parafii pod wezwaniem św. Fobii Społecznej i Lęku Uogólnionego :')
Powiem wam coś: śmieszy mnie niezmiernie historia oceny powyższego komentarza xD Najpierw było +1. Potem przyszedł ktoś, kto najwyraźniej słucha wspomnianego pana i zrozumiał żart - więc zrobiło się +2. Ale potem wyznanie trafiło na stronę główną. I przyszli ludzie, którzy żartu nie rozumieją, w dodatku możliwe, że jakoś ich to uraziło, że kogoś nazwałam Jezusem od czegoś tam. I w efekcie jest 0. No cóż XD
Ustaw sobie Rydiyka to da Ci wszystko co ma!
Boszzz, gdzie ci prawdziwi, męscy faceci, a nie wymuskane pizdeczki z brodą udające jezuska....