Błagam, nic nowego, gdy 8 lat temu chodziłam do gimnazjum, to gadano to samo. A tak naprawdę żaden z tych dzieciaków nie uprawiał seksu, ot, popisywanie się.
Tajemnica17
Co? Bo 10 lat temu gdy ja tam chodziłam to, to jeszcze było normalne. Przynajmniej w moim gimnazjum
xxyyzz
7 late temu w 2 gimnazjum śmiali się ze mnie, że jeszcze się nie calowalam, także też..😀
Szafran
Śmiali się, a większość całowała się jedynie z plakatami znanych aktorów. Zapomniał wół, kiedy cielęciem był. Wk##wia mnie, że wielu gloryfikuje swoje czasy młodości i tak pluje jadem na młodsze pokolenia, bo prawda jest taka, że za ich czasów wcale lepiej nie było. Ba, moja matka, gdy chodziła do szkoły w latach 80-90 opowiadała mi, jak jej rówieśnicy przychodzili nachlani do szkoły. Jak niektóre dziewuchy się nie szanowały. Porównując to z obecnym zachowaniem młodych NIE WIDZĘ różnicy.
xxyyzz
Tak zawsze było i zawsze będzie. Chociaż ewentualnie może być tylko gorzej. Kiedyś w tym wieku każdy się chwalił, że cnota już dawno w zapomnienie odeszła ale z prawdą to nie miało nic wspólnego. Teraz 14 latki już próbują udawać dorosłych, sypiajac z kim popada. Powiecie, że kiedyś też szybko dziewczyny zachodziły w ciążę, owszem. Tylko wtedy był ślub, rodzina i wspólne życie. Teraz najczęściej ojciec nieznany więc trochę jednak się zmieniło.
Tajemnica17
10 lat temu dziewice w gimnazjum były czymś normalnym, a o całowaniu się gadałam z dwiema bliższymi koleżankami na przerwach, bo nie wiedziałyśmy jak to jest. Dla porównania moja o 8 lat młodsza siostra całowała się (z języczkiem jak to określiła) już w przedszkolu... I wytłumaczcie za co tamten lincz? Za to że kiedyś było inaczej?
Mi ostatnio kolega powiedział, że w takim wieku to wstyd się przyznać, że jest się dziewicą.
Mam 19 lat.
Zbanki
Hmm, to ja w takim razie jestem dinozaur na wyginięciu.
Lubiehiphop
A według mnie jest to powód do dumy. Ale może się nie znam
KatarzynaKatarzyna
A dla mnie ani duma ani wstyd. Tak po prostu jest, anatomicznie w sumie nie wiadomo po co. Może spełnia jakieś funkcje dla psychiki, ale właściwie czy to taka strata rozpocząć aktywność seksualną? :D
KatarzynaKatarzyna
@chatamaari - Ja w ogóle nie uważam, żeby przedział wiekowy 13-16 był odpowiewnim wiekiem do rozpoczynania aktywności seksualnej :D
Margaret
Ja mam 21 i też jestem dziewicą. Nie uważam, żeby byłoby to coś nienormalnego. Pozdrawiam, dinozaur. :)
Arbuzytrzy
Jak dla mnie, dziewictwo można stracić w sytuacji kiedy jest się pewnym swojego partnera, a nie dla 'szpanu',który panuje w dzisiejszych czasach.
bazienka
wstyd to stracic dziewictwo w kiblu po pijaku z przypadkowym olesiem poznanym na imprezie
ja mialam 22 lata i jakos mnie to nie uwiera
Ciężko mi powiedzieć czy to wyznanie jest o rozwiązłości gimnazjalistów czy o Twojej nadmiernej cnocie :)
WitamWszystkich
I o tym i o tym.
winnie
Nie nazwalabym tego nadmierna cnota.
Hermiona1
Wydaje mi się, że raczej o rozwiązłości gimnazjalistów, bo bycie prawiczkiem w wieku 28 lat to nie jest nadmierna cnota
Marian6660
Brakowało mi lepszego określenia niż "nadmierna cnota" w odniesieniu do faktu, że średni wiek inicjacji seksualnej w Polsce zawiera się w przedziale 18 - 19 lat.
Błagam, nic nowego, gdy 8 lat temu chodziłam do gimnazjum, to gadano to samo. A tak naprawdę żaden z tych dzieciaków nie uprawiał seksu, ot, popisywanie się.
Co? Bo 10 lat temu gdy ja tam chodziłam to, to jeszcze było normalne. Przynajmniej w moim gimnazjum
7 late temu w 2 gimnazjum śmiali się ze mnie, że jeszcze się nie calowalam, także też..😀
Śmiali się, a większość całowała się jedynie z plakatami znanych aktorów. Zapomniał wół, kiedy cielęciem był. Wk##wia mnie, że wielu gloryfikuje swoje czasy młodości i tak pluje jadem na młodsze pokolenia, bo prawda jest taka, że za ich czasów wcale lepiej nie było. Ba, moja matka, gdy chodziła do szkoły w latach 80-90 opowiadała mi, jak jej rówieśnicy przychodzili nachlani do szkoły. Jak niektóre dziewuchy się nie szanowały. Porównując to z obecnym zachowaniem młodych NIE WIDZĘ różnicy.
Tak zawsze było i zawsze będzie. Chociaż ewentualnie może być tylko gorzej. Kiedyś w tym wieku każdy się chwalił, że cnota już dawno w zapomnienie odeszła ale z prawdą to nie miało nic wspólnego. Teraz 14 latki już próbują udawać dorosłych, sypiajac z kim popada. Powiecie, że kiedyś też szybko dziewczyny zachodziły w ciążę, owszem. Tylko wtedy był ślub, rodzina i wspólne życie. Teraz najczęściej ojciec nieznany więc trochę jednak się zmieniło.
10 lat temu dziewice w gimnazjum były czymś normalnym, a o całowaniu się gadałam z dwiema bliższymi koleżankami na przerwach, bo nie wiedziałyśmy jak to jest. Dla porównania moja o 8 lat młodsza siostra całowała się (z języczkiem jak to określiła) już w przedszkolu... I wytłumaczcie za co tamten lincz? Za to że kiedyś było inaczej?
Koleżanka prosi o numer.
taaa, "kolezanka"... ;p
Mi ostatnio kolega powiedział, że w takim wieku to wstyd się przyznać, że jest się dziewicą.
Mam 19 lat.
Hmm, to ja w takim razie jestem dinozaur na wyginięciu.
A według mnie jest to powód do dumy. Ale może się nie znam
A dla mnie ani duma ani wstyd. Tak po prostu jest, anatomicznie w sumie nie wiadomo po co. Może spełnia jakieś funkcje dla psychiki, ale właściwie czy to taka strata rozpocząć aktywność seksualną? :D
@chatamaari - Ja w ogóle nie uważam, żeby przedział wiekowy 13-16 był odpowiewnim wiekiem do rozpoczynania aktywności seksualnej :D
Ja mam 21 i też jestem dziewicą. Nie uważam, żeby byłoby to coś nienormalnego. Pozdrawiam, dinozaur. :)
Jak dla mnie, dziewictwo można stracić w sytuacji kiedy jest się pewnym swojego partnera, a nie dla 'szpanu',który panuje w dzisiejszych czasach.
wstyd to stracic dziewictwo w kiblu po pijaku z przypadkowym olesiem poznanym na imprezie
ja mialam 22 lata i jakos mnie to nie uwiera
Nauczyciel WF-u prawiczkiem?
Taka osoba to skarb.
Ciężko mi powiedzieć czy to wyznanie jest o rozwiązłości gimnazjalistów czy o Twojej nadmiernej cnocie :)
I o tym i o tym.
Nie nazwalabym tego nadmierna cnota.
Wydaje mi się, że raczej o rozwiązłości gimnazjalistów, bo bycie prawiczkiem w wieku 28 lat to nie jest nadmierna cnota
Brakowało mi lepszego określenia niż "nadmierna cnota" w odniesieniu do faktu, że średni wiek inicjacji seksualnej w Polsce zawiera się w przedziale 18 - 19 lat.
Fajnie, że są jeszcze prawiczki c:
Wow, skarb :)
Brak słów do tych dzieciaków z gimnazjum. Za niedługo normalnym bedzie miec dzieci w tym okresie...
Czeka na tego jedynego 😂
Co ja czytam :D
Nie żeby coś...
Gratuluję wytrzymałości :)