#Koha3

Moja prababcia urodziła pierwsze dziecko w wieku 17 lat, babcia w wieku 18 lat, a mama w wieku 19 lat. Ja mam teraz 19 lat i planuję przerwać tę "rodzinną tradycję".
bobylon89 Odpowiedz

Moja prababcia urodziła babcię w wieku 20 lat, babcia mamę też w wieku 20 lat, a mama mnie (dobrze zgadliscie), gdy miała 20 lat. Ja już mam 26 lat i przerwalem rodzinną tradycję dawno temu. Może dlatego, że urodziłem się samcem :)

BezczelnaKaroo

W sumie.. dość logiczne. Ale tradycja to tradycja,powinno się ją pielęgnować :D

bobylon89

@Bezczelnakaroo. Tradycja, tradycją. Wolę pielęgnować tradycje Bożego Narodzenia :D

Martina

Uśmiałam sie jak rzadko kiedy ^^ ale gratuluję ;-)

bobylon89

Raczej to nie jest moje osiągnięcie, że urodziłem się facetem. Ale dzięki xx

Kingofthenorth

Kurde, u mnie to samo! Tylko że miały po 18 lat, mnie to na szczęście ominęło ;)

kotwbutach Odpowiedz

Może Cię za to... nie wydziedziczą :D


a tak na serio, nie ma co się spieszyć;)

hople Odpowiedz

A mówią, że to teraz "małolaty" z brzuchami chodzą :)

Bezubez Odpowiedz

Prababcia urodziła 10 dzieci, ostatnie w wieku 52 lat. Po prostu kiedyś prezerwatyw nie było, a inne metody nie były powszechnie znane :)

lalala Odpowiedz

Moja babcia mamę urodziła w wieku 43 lat. Mama mnie mając 33 lata. Zgodnie z tradycją ja bym musiała rodzić w wieku 23 lat. Ale już współczuję mojej córce :D

MissIzabel

Lepiej się nie śmiej

eserxia

Współczuj lepiej swojej wnuczce

americandream Odpowiedz

Strzeż się ? hahahaha ?

tajtana Odpowiedz

Moja babcia urodziła w wieku 18 lat, moja mama również. Ja mam 19 i nie mam zamiaru brać z nich przykładu :)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz

U mnie jest ze strony mamy co 30 lat. Prababcia urodziła babcię jak miala 30 lat, babcia mamę, a mama mnie :) Ja mam 25 lat i chyba podtrzymam tradycję :D

czarnula Odpowiedz

To żadna rodzinna tradycja. Kiedyś nasze prabacie rodziły wcześnie jako max 20latka pierwsze dziecko To się zmieniw z wieku na wiek coraz starsze rodzimy dzieci....

Pavuloff Odpowiedz

Szanuj tradycję !

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie