#LWoR6

Na studiach przez pewien czas mieszkałam z młodszą siostrą. Młoda właśnie zaczynała studia i jak to bywa poznawała nowych ludzi, chodziła na imprezy, randkowała. Na którymś tam semestrze zakumplowała się blisko z jedną laską - przyjmijmy Baśką. Baśka była niezbyt atrakcyjną, hardą chłopczycą, zadziorną i złośliwą, ale jak się ją trochę bliżej poznało, to okazało się, że jest fajną i bardzo lojalną koleżanką.

Baśka była znana z tego, że jest wrogo nastawiona do facetów i zawsze stała na straży, żeby czasem jej koleżanki za bardzo nie zaangażowały się w związek z facetem, lubiła rzucać dobrymi radami. Trochę mnie to bawiło, bo z tego co wiem, żadnego faceta nigdy nie miała, a i jakoś chętnych nie było. Kiedy moja siostra po jakimś czasie związała się z pewnym chłopakiem, Baśka wpadła w złość. Nie było odwiedzin, które nie skończyłyby się złośliwościami na temat chłopaka mojej siostry, który pewnie ją zmanipuluje i odetnie kontakty między nimi, mówiła, że jest jej przykro, że nie odwiedza nas tak często jak kiedyś. No cóż, myślałyśmy, że to zwykła zazdrość.

Któregoś dnia poszłyśmy w parę osób na babską imprezę - razem z Baśką oczywiście. Było już późno, więc zaprosiłyśmy ją do mieszkania, żeby sama nie wracała po nocy, jak zawsze - nie odmówiła. Następnego dnia wstałam dosyć wcześnie i zmierzałam do łazienki, kiedy zauważyłam, że ktoś w niej siedzi. Przez uchylone drzwi zobaczyłam Baśkę podczas dosyć niecodziennej czynności - siedziała naga na podłodze i masturbowała się moim wibratorem, do tego wokół niej leżały moje przechodzone gacie. Stałam jak wryta przez chwilę i właśnie miałam pobiec do mojej siostry, kiedy Baśka zorientowała się, że ją obserwuję.

Oczywiście zaczął się dramat, Baśka wybiega, płacze i mówi, że to nie tak jak myślę. Siostra w szoku, ja jeszcze bardziej. Pytam się jej co ona za przeproszeniem odpi*rdala, ale Baśka w zasadzie nie wiedziała co powiedzieć, rzuciła tylko "Ty nic nie rozumiesz", wzięła swoje ubrania i wyszła... razem z moim wibratorem. Przestała się odzywać do mnie i siostry, a na uczelni unikała jej jak ognia.

Dopiero niedawno na jakieś tam imprezie, na której przypadkiem znalazła się moja siostra, pijana Baśka wyznała, że jest lesbijką, przyjaźniła się z Młodą głównie dlatego, żeby być jak najbliżej mnie. Co gorsze powiedziała, że gdy zdarzało jej się u nas bywać, czasami zakradała się do mojego pokoju, żeby... użyć mojego wibratora.
A ja go potem używałam :/
Marian6660 Odpowiedz

Uzależnienie od anonimowych daje efekty;) Już po dwóch akapitach przewidziałem zakończenie:D

kittykatie39

Ja też ;D

Nevii

Haha tak, ja tez :)

MalaCzarownica

I ja 😂

Yaoistka

Podobnie ja 😝

DonnaNoble Odpowiedz

Luuudzie, jak sie kogoś chce to sie z nim umawia a nie łazi za jego siostrą i wącha w tajemnicy jego gacie :-/ Jak niezainteresowany to szukamy innego i po sprawie.

Obito

Tym bardziej jak to zauroczenie, jak w tym przypadku

niechcedorastac Odpowiedz

Myślałam, że jest taka zła na facetów bo w przeszłości ktoś ją zgwałcił. A tu zdziwko

też tak myślałyśmy na początku, a tutaj zwyczajnie się zauroczyła ;p

Ruby91

@sansira sam się przyznajesz tymi fałszywymi komentarzami, że wyznanie jest zmyślone. I do tego przez gimnazjalistkę.

@Ruby91
Wiem ze mało kto się tutaj "ujawnia", ale bez przesady

Kotkot Odpowiedz

Trochę mnie dziwi, że miała uchylone drzwi łazienki robiąc coś takiego

kac może ;p

Obito Odpowiedz

Wiedziałam, że się okaże lesbijka c:

Lancelota Odpowiedz

Nauczcie się w końcu chować swoje zabawki XD

Niezmieniona Odpowiedz

No słabo....

ZyjeTruskawkami Odpowiedz

FUJ.😣

MrsFantasty Odpowiedz

Nie wiem czy to dobrze ale wiedziałam że tak to się skończy

diablica Odpowiedz

O fuuuuj

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie