Liściem od jakiegoś kwiatka pewnie sobie radzi. Roślinki już zapewne całkiem łysa.
Zaklina1887
A może w pościel wyciera...
JestemCzarnymKotem
Ewentualnie zostawia do wyschnięcia, o ile była to jedynka. Wietrzenie jest bardzo zdrowe dla kobiet. 😁
SlodkaPomarancza
Czemu jestem czarnym kotem ma minusy? Akurat spanie bez bielizny i w ogóle jakiegokolwiek dołu - wietrzenie jest bardzo zdrowe, każdy ginekolog wam to powie ;) może nie koniecznie bez podcierania, ale wietrzenie samo w sobie jest bardzo dobre ;)
vansen
Drugi słoik, oklejony papierem ściernym.
zxzxzx
mężczyźni zwykle nie podcierają się po sikaniu i mają obszczane gacie, nawet w pracy, na oficjalnych spotkaniach, więc czemu ona by się miała tym przejmować nocą we własnym łóżku? znam nawet osobę, która darła się na swojego syna, że ma przestać się podcierać, bo jest jak baba...
leniwa ? 🤔 chlopaka to moze jeszcze w jakims małym stopniu bym zrozumiala ale kobieta? przecież to więcej zachodu niż to warte ani się podetrzec z wycelowaniem też ciężko no i rzecz jasna obrzydliwe
zzzz1zzzzzz
chłopak się może podetrzeć, jak się wysika do słoika obok łóżka?
A co z choćby podtarciem?
Jest zbyt leniwa żeby to robić.
Liściem od jakiegoś kwiatka pewnie sobie radzi. Roślinki już zapewne całkiem łysa.
A może w pościel wyciera...
Ewentualnie zostawia do wyschnięcia, o ile była to jedynka. Wietrzenie jest bardzo zdrowe dla kobiet. 😁
Czemu jestem czarnym kotem ma minusy? Akurat spanie bez bielizny i w ogóle jakiegokolwiek dołu - wietrzenie jest bardzo zdrowe, każdy ginekolog wam to powie ;) może nie koniecznie bez podcierania, ale wietrzenie samo w sobie jest bardzo dobre ;)
Drugi słoik, oklejony papierem ściernym.
mężczyźni zwykle nie podcierają się po sikaniu i mają obszczane gacie, nawet w pracy, na oficjalnych spotkaniach, więc czemu ona by się miała tym przejmować nocą we własnym łóżku? znam nawet osobę, która darła się na swojego syna, że ma przestać się podcierać, bo jest jak baba...
Uważaj żeby czasem nie pękł
One girl one jar xD
siostro, basen! 👍
A potem chce ci się ten słoik myć czy zostawiasz taki zaszczany?
Odpada. Jeszcze by mi się zaklinował i co wtedy?
leniwa ? 🤔 chlopaka to moze jeszcze w jakims małym stopniu bym zrozumiala ale kobieta? przecież to więcej zachodu niż to warte ani się podetrzec z wycelowaniem też ciężko no i rzecz jasna obrzydliwe
chłopak się może podetrzeć, jak się wysika do słoika obok łóżka?
A czy te siki później nie smierdzą? Czy wrzucasz je od razu?
A jak Ci sie nie chce herbaty zrobic to recyklingujesz?
nie łatwiej jakiś nocnik albo basen?
Naczynie nocne