#Ln6Xn

Jestem taka leniwa, że zawsze mam słoik pod łóżkiem, by nie musieć w nocy chodzić do toalety.
KaskaDupaska Odpowiedz

A co z choćby podtarciem?

Nneuron

Jest zbyt leniwa żeby to robić.

Beztraumy

Liściem od jakiegoś kwiatka pewnie sobie radzi. Roślinki już zapewne całkiem łysa.

Zaklina1887

A może w pościel wyciera...

JestemCzarnymKotem

Ewentualnie zostawia do wyschnięcia, o ile była to jedynka. Wietrzenie jest bardzo zdrowe dla kobiet. 😁

SlodkaPomarancza

Czemu jestem czarnym kotem ma minusy? Akurat spanie bez bielizny i w ogóle jakiegokolwiek dołu - wietrzenie jest bardzo zdrowe, każdy ginekolog wam to powie ;) może nie koniecznie bez podcierania, ale wietrzenie samo w sobie jest bardzo dobre ;)

vansen

Drugi słoik, oklejony papierem ściernym.

zxzxzx

mężczyźni zwykle nie podcierają się po sikaniu i mają obszczane gacie, nawet w pracy, na oficjalnych spotkaniach, więc czemu ona by się miała tym przejmować nocą we własnym łóżku? znam nawet osobę, która darła się na swojego syna, że ma przestać się podcierać, bo jest jak baba...

LahandraVidaLoca Odpowiedz

Uważaj żeby czasem nie pękł

Strawberry9

One girl one jar xD

zsmnz Odpowiedz

siostro, basen! 👍

SheDevil Odpowiedz

A potem chce ci się ten słoik myć czy zostawiasz taki zaszczany?

majer Odpowiedz

Odpada. Jeszcze by mi się zaklinował i co wtedy?

Kezia Odpowiedz

leniwa ? 🤔 chlopaka to moze jeszcze w jakims małym stopniu bym zrozumiala ale kobieta? przecież to więcej zachodu niż to warte ani się podetrzec z wycelowaniem też ciężko no i rzecz jasna obrzydliwe

zzzz1zzzzzz

chłopak się może podetrzeć, jak się wysika do słoika obok łóżka?

PlemnikZabojca Odpowiedz

A czy te siki później nie smierdzą? Czy wrzucasz je od razu?

Dragomir Odpowiedz

A jak Ci sie nie chce herbaty zrobic to recyklingujesz?

zxzxzx Odpowiedz

nie łatwiej jakiś nocnik albo basen?

KiedyKulturalnie Odpowiedz

Naczynie nocne

Zobacz więcej komentarzy (5)
Dodaj anonimowe wyznanie