Kiedyś grając w grę na telefon zdenerwowałam się do tego stopnia, że bez myślenia po prostu go ugryzłam. Pęknięcie szybki tłumaczyłam bratem, który na niego przypadkiem nadepnął.
Ja kiedyś pracowałam w miejscu w którym kategorycznie nie można było używać telefonów, a że czekałam na ważną wiadomość to podłożyłam go pod tyłek. Pokarało mnie od razu, bo pod wpływem nacisku pękł mi ekran 😆
Ostatnio wracałam z kuchni, wolnych rąk brak. Niosłam więc telefon w zębach? Efekt? Rozlał mi się caaaaały wyświetlacz. :(
cmsjvpx
polecam też wsadzić telefon za gumkę od spodni, jak mam dresowe spodnie bez kieszeni to daję telefon za gumkę na wysokości biodra i się trzyma:D chociaż po takim doświadczeniu wolałabym chodzić i na trzy razy z rzeczami byleby się nic nie stało 😅
Spoko, mój chłopak ostatnio przytrzasnął telefon drzwiami od samochodu. O dziwo działa, ale się zgiął...
jaki to telefon? XD
spoko, moj dzialal z dziura w ekranie. az pewnego dnia przestal ... powiedz chlopakowi, zeby sie upewnil, ze sie wszystko regularnie zrzuca na cloud
Ja kiedyś pracowałam w miejscu w którym kategorycznie nie można było używać telefonów, a że czekałam na ważną wiadomość to podłożyłam go pod tyłek. Pokarało mnie od razu, bo pod wpływem nacisku pękł mi ekran 😆
Może lepiej telefon niż zęby...
Wszyscy w domu ?
Ostatnio wracałam z kuchni, wolnych rąk brak. Niosłam więc telefon w zębach? Efekt? Rozlał mi się caaaaały wyświetlacz. :(
polecam też wsadzić telefon za gumkę od spodni, jak mam dresowe spodnie bez kieszeni to daję telefon za gumkę na wysokości biodra i się trzyma:D chociaż po takim doświadczeniu wolałabym chodzić i na trzy razy z rzeczami byleby się nic nie stało 😅
Boże, co się dzieje z tymi ludźmi 😧
Mogłabyś opisać smak stopnia?
No ja też kiedyś ugryzłem i jakoś nie boję się tego faktu ukrywać.
Też tak raz zrobiłam XD potem żałowałam a innym powiedziałam że mi spadł
Heh. Ja moim telefonem przewróciłam kotleta na patelni, ogarnęłam się dopiero po fakcie. Telefon żyje i bardzo dobrze mi służy :D