#LpvzW

Kiedyś grając w grę na telefon zdenerwowałam się do tego stopnia, że bez myślenia po prostu go ugryzłam. Pęknięcie szybki tłumaczyłam bratem, który na niego przypadkiem nadepnął.
KryzysTworczy Odpowiedz

Spoko, mój chłopak ostatnio przytrzasnął telefon drzwiami od samochodu. O dziwo działa, ale się zgiął...

Nayla

jaki to telefon? XD

donttouchmyfood

spoko, moj dzialal z dziura w ekranie. az pewnego dnia przestal ... powiedz chlopakowi, zeby sie upewnil, ze sie wszystko regularnie zrzuca na cloud

cmsjvpx Odpowiedz

Ja kiedyś pracowałam w miejscu w którym kategorycznie nie można było używać telefonów, a że czekałam na ważną wiadomość to podłożyłam go pod tyłek. Pokarało mnie od razu, bo pod wpływem nacisku pękł mi ekran 😆

Niezywa Odpowiedz

Może lepiej telefon niż zęby...

Samanti Odpowiedz

Wszyscy w domu ?

ToTylkoJa90 Odpowiedz

Ostatnio wracałam z kuchni, wolnych rąk brak. Niosłam więc telefon w zębach? Efekt? Rozlał mi się caaaaały wyświetlacz. :(

cmsjvpx

polecam też wsadzić telefon za gumkę od spodni, jak mam dresowe spodnie bez kieszeni to daję telefon za gumkę na wysokości biodra i się trzyma:D chociaż po takim doświadczeniu wolałabym chodzić i na trzy razy z rzeczami byleby się nic nie stało 😅

Glizdencja Odpowiedz

Boże, co się dzieje z tymi ludźmi 😧

Owocneprzytulanko Odpowiedz

Mogłabyś opisać smak stopnia?

Woronin Odpowiedz

No ja też kiedyś ugryzłem i jakoś nie boję się tego faktu ukrywać.

KEpISz Odpowiedz

Też tak raz zrobiłam XD potem żałowałam a innym powiedziałam że mi spadł

Artamis Odpowiedz

Heh. Ja moim telefonem przewróciłam kotleta na patelni, ogarnęłam się dopiero po fakcie. Telefon żyje i bardzo dobrze mi służy :D

Dodaj anonimowe wyznanie