#M0DPk

Kiedyś, gdy byłam mała, myślałam, że każdy chłopak, który nie chce mieć dziewczyny i rodziny, MUSI w przyszłości zostać księdzem.
AmziToIzma Odpowiedz

Ja myślałam, że każdy ministrant musi później zostać księdzem. Kiedyś spodobał mi się jeden, był rok starszy, bo jakoś w drugiej klasie podstawówki, niesamowicie mi się podobał, ale odpuściłam sobie podryw, bo nie chciałam mieć męża księdza.

Werka2626

Hahahaha miałam tak samo z ministrantem który na 1 komunii podstawiał mikrofon czytającym. Aż mamy pytałam czy każdy ministrant musi zostać księdzem hahaha

Niezapowiedziana05

@Werka2626 w sumie to po co są Ci ministranci?

mikolaj55

Niezapowiedziana05 ministranci pomagają księdzu w przygotowaniu Mszy Świętej, czytają, dzwonią dzwonkami itp.

Kuudere Odpowiedz

W gruncie rzeczy to by wyjaśniało istnienie niektórych par.

Lubieniedzwiadki Odpowiedz

Ja myślałam, że ksiądz może mieć kobietę, ale tylko zakonnicę. Dzieci zawsze mają pomysły... ;)

majer Odpowiedz

To dlatego tak dużo tam homoseksualistów.

Macieksto

jak wiekszosc ksiezy jest homoseksualistami to wiekszosc ateistow jest stulejami chcacymi zaruchac przed slubem

majer

@Maciekdno - "dużo" niekoniecznie jest synonimem "większość". A twoje porównanie to taka pokraka umysłowa, że aż ci współczuję :) Zdradzę ci pewien sekret, większość stulejarzy chciałoby zaruchać przed ślubem (niezależnie od wyznawanej religii). A skąd to wiem? Ano rozmawiałem z twoim tatą ;)

Dodaj anonimowe wyznanie