#Nhah0

Do czwartego roku życia byłam łysa jak kolano.
Mam młodszego trzy lata brata, który od urodzenia miał gęste, kręcone i kruczoczarne włosy.
Zawsze obce babska chwaliły mnie za bycie dzielnym starszym bratem tego małego aniołka.
Mamy ponad 30 lat na chwilę obecną, a moje włosy wciąż są porażką.
LetItDie Odpowiedz

Ale przynajmniej już są.

tewu Odpowiedz

Łączę się z tobą w bólu rzadkich włosów... Jeśli o to chodzi

QUEUE Odpowiedz

"Do czwartego roku życia byłam łysa jak kolano." - patrząc na moje kolano nie było źle.

Nation88 Odpowiedz

Później wyszły, później wyjdą :)

LukrecjaLukrecja Odpowiedz

Znam takie rodzeństwo, ciekawe czy to Wy?

WildDiamond Odpowiedz

Wyżej tego wyznania tez jest wyznanie o włosach z tym ze o łysieniu plackowatym ^^

Shadow5480 Odpowiedz

"Do czwartego roku życia byłam łysa jak kolano", "Zawsze obce babska chwaliły mnie za bycie dzielnym starszym bratem" Hm..

Olusza

Chodzi chyba o to, że przez brak włosów brano ją za chłopczyka, a nie dziewczynkę

Dodaj anonimowe wyznanie