#Nhah0
Mam młodszego trzy lata brata, który od urodzenia miał gęste, kręcone i kruczoczarne włosy.
Zawsze obce babska chwaliły mnie za bycie dzielnym starszym bratem tego małego aniołka.
Mamy ponad 30 lat na chwilę obecną, a moje włosy wciąż są porażką.
Ale przynajmniej już są.
Łączę się z tobą w bólu rzadkich włosów... Jeśli o to chodzi
"Do czwartego roku życia byłam łysa jak kolano." - patrząc na moje kolano nie było źle.
Później wyszły, później wyjdą :)
Znam takie rodzeństwo, ciekawe czy to Wy?
Wyżej tego wyznania tez jest wyznanie o włosach z tym ze o łysieniu plackowatym ^^
"Do czwartego roku życia byłam łysa jak kolano", "Zawsze obce babska chwaliły mnie za bycie dzielnym starszym bratem" Hm..
Chodzi chyba o to, że przez brak włosów brano ją za chłopczyka, a nie dziewczynkę