Jak byłam mała, starszy brat powiedział mi, że pod moim łóżkiem jest wejście do piekła.
Uwierzyłam mu. Przez kilka dni bałam się spać, bo ten, (by cała sprawa wyglądała bardziej realistycznie), codziennie wieczorem zapalał pod moim łóżkiem czerwoną lampkę nocną.
Pamiętam moją zmieniającą kolor lampkę nocną. Nie dało się ustawić stałego koloru, więc jak był niebieski to było tak jasno i przyjemnie, a jak czerwony to ciemno i strasznie :v
GlennRhee
Niebieskie światło jest szkodliwe.
anonimsebekowy
Dlaczego minusujecie GlennRhee? Przecież to prawda. Niebieskie światło najbardziej szkodzi poziomowi melatoniny w naszym organizmie. Melatonina odpowiada za prawidłowy sen i cykl dobowy. M.in. starsi ludzie mają jej mniejszy poziom i dlatego gorzej i krócej śpią
stokrotka1817
Nie, ale mam siostrę, którą trzeba nastraszyć, ktoś? coś?
YetiNieWielkaStopa
Żeby mieć czym straszyć siostrę oczywiście c:
Arak
A dlaczego by nie? Daje fajny efekt ;)
ananas1ek
Porno lampka! :D
CB500
Czerwone światło w oknie pali się w domu publicznym
Diabelski brat
*Piekielny
@TaNajmniejWazna przypomnialo mi sie o jednym z odcinkow z south park kek
dlaczego ktos ma czerwona lampke nocna .-.
Najlepsza była niebieska.
Pamiętam moją zmieniającą kolor lampkę nocną. Nie dało się ustawić stałego koloru, więc jak był niebieski to było tak jasno i przyjemnie, a jak czerwony to ciemno i strasznie :v
Niebieskie światło jest szkodliwe.
Dlaczego minusujecie GlennRhee? Przecież to prawda. Niebieskie światło najbardziej szkodzi poziomowi melatoniny w naszym organizmie. Melatonina odpowiada za prawidłowy sen i cykl dobowy. M.in. starsi ludzie mają jej mniejszy poziom i dlatego gorzej i krócej śpią
Nie, ale mam siostrę, którą trzeba nastraszyć, ktoś? coś?
Żeby mieć czym straszyć siostrę oczywiście c:
A dlaczego by nie? Daje fajny efekt ;)
Porno lampka! :D
Czerwone światło w oknie pali się w domu publicznym
Taka natura starszych braci ;)
Zwyrol
Brat z piekła rodem
A to diabeł hehe 😂😀
Mały szatan nie brat
dobry brat xd
Lubię sobie wkładać paluszki
Pod pachą jest ciepło, rozumiem cię częściowo.
1vdbxadb