#O2s3D

Jak byłam mała, starszy brat powiedział mi, że pod moim łóżkiem jest wejście do piekła.

Uwierzyłam mu. Przez kilka dni bałam się spać, bo ten, (by cała sprawa wyglądała bardziej realistycznie), codziennie wieczorem zapalał pod moim łóżkiem czerwoną lampkę nocną.
Renifer3144 Odpowiedz

Diabelski brat

TaNajmniejWazna

*Piekielny

Macieksto

@TaNajmniejWazna przypomnialo mi sie o jednym z odcinkow z south park kek

porabana Odpowiedz

dlaczego ktos ma czerwona lampke nocna .-.

RekaMnieNeka

Najlepsza była niebieska.

OMBoze

Pamiętam moją zmieniającą kolor lampkę nocną. Nie dało się ustawić stałego koloru, więc jak był niebieski to było tak jasno i przyjemnie, a jak czerwony to ciemno i strasznie :v

GlennRhee

Niebieskie światło jest szkodliwe.

anonimsebekowy

Dlaczego minusujecie GlennRhee? Przecież to prawda. Niebieskie światło najbardziej szkodzi poziomowi melatoniny w naszym organizmie. Melatonina odpowiada za prawidłowy sen i cykl dobowy. M.in. starsi ludzie mają jej mniejszy poziom i dlatego gorzej i krócej śpią

stokrotka1817

Nie, ale mam siostrę, którą trzeba nastraszyć, ktoś? coś?

YetiNieWielkaStopa

Żeby mieć czym straszyć siostrę oczywiście c:

Arak

A dlaczego by nie? Daje fajny efekt ;)

ananas1ek

Porno lampka! :D

CB500

Czerwone światło w oknie pali się w domu publicznym

starszybrat Odpowiedz

Taka natura starszych braci ;)

Lucky77 Odpowiedz

Zwyrol

StudyInPink Odpowiedz

Brat z piekła rodem

Sweet121 Odpowiedz

A to diabeł hehe 😂😀

Suguri Odpowiedz

Mały szatan nie brat

malamoczarna Odpowiedz

dobry brat xd

GrazynaZarkoOffical Odpowiedz

Lubię sobie wkładać paluszki

RekaMnieNeka

Pod pachą jest ciepło, rozumiem cię częściowo.

MamNerwice Odpowiedz

1vdbxadb

Dodaj anonimowe wyznanie