#Og4tN

Miałem wtedy 5 lat, pojechaliśmy razem z przedszkolem na wycieczkę do Olsztyna,
tradycyjnie jakieś zwiedzanie, skanseny i różne inne duperele. Końcowym punktem 
miała być wizyta w McDonaldzie, chyba nie muszę dodawać, że była to dla nas najlepsza z przygotowanych atrakcji. 

Jak to zwykle z dziećmi bywa, każdy z bananem na ryju zaczął konsumować pożywienie z pod szyldu pana Donalda. Kiedy już skończyłem swoją ucztę, odczułem nagłą potrzebę. Wraz ze mną do "wu-cetki" udało się jeszcze kilka innych dzieciaków i pani do opieki. Wchodzę, załatwiłem się, po czym postanowiłem umyć ręce.

Wszystko było spoko, dopóki nie zauważyłem, że inni rzucają dziwne spojrzenia w moim kierunku, ale nie przejąłem sie tym zbytnio. Opłukalem jeszcze twarz wodą. Nagle slyszę śmiech pani, która zaraz dodała "Kamilku, ale tu robi sie siusiu". Z boku musiało to wygladać komicznie, dziecko myjące ręce i twarz w pisuarze, ale ja wtedy myślałem, że jest to specjalna umywalka dla małych dzieci, dlatego też jest tak nisko umiejscowiona.
1916 Odpowiedz

Również kiedyś umyłem ręce tam gdzie robi się siusiu...w wieku 16 lat...

1916

Kosmita? Raczej nie, procenty zrobiły wtedy swoje ;)

gosiaa

Kobietą też się zdarza myć ręce w pisuarze w męskim WC w wieku 16 lat . :)

1916

haha:D

katapulta

Gosiaa, myjesz ręce kobietą? Nie wiedziałam, że tak się da, od zawsze myję mydłem ;)
A tak serio, kobietom*.

gosiaa

katapulta, przepraszam, jeszcze pracuję nad swoją dysleksją :)

Abu Odpowiedz

Woda to woda, nie ważne czy z pisuaru czy z kranu ?

warpaint Odpowiedz

On też się pomylił: https://www.youtube.com/watch?v=ZC5hgrpGdN4

Hejjestemola Odpowiedz

Co jadłeś w Maku?

Gwiazdka

Pewnie jedzenie.....

Kiti123 Odpowiedz

Początkowo myślałam że poszłeś tam na 2 XDD

Dodaj anonimowe wyznanie