Eee to nic, ja zjadłem konserwę turystyczną nie będąc turystą, całe życie na krawędzi :)
negatywnaosoba
Co, nie gadaj, przeżyłeś to?
doznudzenia
Nastepnym razem zjedz paprykarz szczecinski nie bedac w szczecinie, albo szynke tyrolska.
mamyczas
@negatywnaosoba, piszę o tym, więc żyje, choć łatwo nie było, otarłem się o śmiertelną biegunkę.
@doznudzenia to raczej nie przejdzie, bo jestem ze Szczecina o nie chce mi się ruszać z miasta.
PapierowaFoliowka
Mi się zdarzyło zjeść pasztet Podlaski nie będąc z Podlasia... a może...
Uzurpatorka
Włączyłam tryb samolotowy, a jechałam samochodem.
doznudzenia
Jem chleb tostowy, a nie mam nawet tostera.
Widzę, że wiele osób lubi życie na krawędzi.
ciasteczkowaa12
A ja używam alwaysów night w dzień. Taki ze mnie buntownik 3:)
Barto10
A ja byłem na tarasie widokowym i nie oglądałem widoku 0_0
KubeczekHerbaty
Ja jadłam ser kanapkowy bez chleba. Ty jeszcze nie wiesz co to prawdziwe ryzyko :v
Zeref
Co wy wiecie o życiu na krawędzi... Ja biorę apap noc w dzień.
Nic takiego złego nie powiedział, ale kobieta już się obrazi. Mógł być tak w tobie zakochany, że nie przemyślał czy jest gotowy zapewnić ci dobre życie z nim przy boku, stąd szalona decyzja powodowana silnymi emocjami a nie rozumem.
Eee to nic, ja zjadłem konserwę turystyczną nie będąc turystą, całe życie na krawędzi :)
Co, nie gadaj, przeżyłeś to?
Nastepnym razem zjedz paprykarz szczecinski nie bedac w szczecinie, albo szynke tyrolska.
@negatywnaosoba, piszę o tym, więc żyje, choć łatwo nie było, otarłem się o śmiertelną biegunkę.
@doznudzenia to raczej nie przejdzie, bo jestem ze Szczecina o nie chce mi się ruszać z miasta.
Mi się zdarzyło zjeść pasztet Podlaski nie będąc z Podlasia... a może...
Włączyłam tryb samolotowy, a jechałam samochodem.
Jem chleb tostowy, a nie mam nawet tostera.
Widzę, że wiele osób lubi życie na krawędzi.
A ja używam alwaysów night w dzień. Taki ze mnie buntownik 3:)
A ja byłem na tarasie widokowym i nie oglądałem widoku 0_0
Ja jadłam ser kanapkowy bez chleba. Ty jeszcze nie wiesz co to prawdziwe ryzyko :v
Co wy wiecie o życiu na krawędzi... Ja biorę apap noc w dzień.
Zażyłam apap 'noc' w dzień...
Zapytałam chłopaka, czy chce kotleta. Odpowiedział, że tak.
Jadłam mieszankę studencką będąc jeszcze w liceum.
Ja jeżdżę z włączonymi światłami mijania i nikogo nie mijam 😛.
A ja ulozylam puzzle w pol godziny, mimo oznaczenia +6 lat.
Ja używałam żelu pod prysznic będąc w wannie ...
Nic takiego złego nie powiedział, ale kobieta już się obrazi. Mógł być tak w tobie zakochany, że nie przemyślał czy jest gotowy zapewnić ci dobre życie z nim przy boku, stąd szalona decyzja powodowana silnymi emocjami a nie rozumem.
Ja zjadłam płatki śniadaniowe na kolację.
Bo albo jest się miłym, albo szczerym ;)