#RnHIj

Moja dziewczyna się na mnie obraziła, bo jeden wieczór poświęciłem na naukę do egzaminów końcowych, a akurat wtedy ona chciała oglądać ze mną śmieszne filmiki w internecie. Wyszła, poszła, a potem mi napisała, że nie traktuję jej poważnie, jestem niepoważny i że ze mną zrywa... napisała mi to w publicznym poście na Facebooku.
ToTaPostrzelona Odpowiedz

Ludzie chyba bardziej odczuli przypływ zażenowania w stosunku do niej, gdy zobaczyli ten post, a Tobie raczej współczuli.

lessthan3 Odpowiedz

Nie wierzę, że można z tak głupiego powodu zerwać. Ten egzamin to chyba 6-klasisty?

Jaktoja

Nie ma już egzaminu szóstoklasisty.

Jaktoja

Skąd minusy, stwierdziłam tylko fakt.

ZeusKosmateus

Dobra, czuję się w obowiązku udzielić tej żenującej odpowiedzi - @lessthan3 żartował.

Jaktoja

Wiem, że to był żart, ale lepiej je opierać o fakty. Np. mogę opowiadać kawał o NRD albo RFN, ale te kraje nie istnieją, lepiej opowiadać o Niemczech.

Cystof

Co jest złego w żartach o RFN czy NRD? Tak tylko pytam.

Jaktoja

Nic, to był tylko przykład nieistniejących rzeczy.

BlachazRdza Odpowiedz

Naprawdę żenada. Raz - zrywać z tak dennego powodu. Dwa - zrywać w taki sposób. Kolejna wykorzystana szansa, by zerwać, by to on wyszedł na tego złego, a ona na pokrzywdzoną?

zefir Odpowiedz

dlatego nie powinieneś być z kimś poniżej 13ego roku życia.
poza tym - to chyba nielegalne (skoro masz egzaminy idzie suponować iż studiujesz, wiec.... chyba masz ponad 18 lat!)....

greenpurple Odpowiedz

Ok, wylew na Facebooku moim zdaniem świadczy o skrajnej niedojrzałości, więc pewnie masz rację. ALE. Sama miałam partnera który pitolil ile ma roboty, a non stop widywałam go przy telewizorze lub kompie. Nawet kiedy miał faktycznie zapieprz to wolny czas/przerwy spędzał z serialem, nie ze mną i wszystko robił na ostatnią chwilę. W końcu miarka się przebrała i oczywiście nie jesteśmy razem, ale Twój post autorze przypomniał mi o tym, że on tak samo wypowiadał się o mnie swoim znajomym i aż się we mnie zagotowalo.

Papaja00 Odpowiedz

Żenua mocno. Nie przejmuj się autorze, śmieci same się wyniosły.

Anonim0101 Odpowiedz

Nie rozumiem, dlaczego ludzie minusują komentarze "Śmieci się wyniosły" - przecież ludzie mają rację! Każdy ma swoje priorytety i jeśli druga osoba nie potrafi ich uszanować, to niech się wynosi. A pisanie na Facebooku takiego posta jest gorsze niż żenujące...

Shadowcat7

Chyba dlatego, że są wtórne i bez polotu.

dziewczynki Odpowiedz

No, czyli jak to tu zazwyczaj piszą śmieci same sie wyniosły😂

Mamokres Odpowiedz

"Śmieci się same wyniosły"

LubieDobrychLudzi Odpowiedz

Rzuć uczelnie. Przez resztę życia oglądajcie razem filmiki typu: "Widzisz Wąski coś narobił? Urwałeś kurze złote jaja" XD

Dodaj anonimowe wyznanie