Moja dziewczyna się na mnie obraziła, bo jeden wieczór poświęciłem na naukę do egzaminów końcowych, a akurat wtedy ona chciała oglądać ze mną śmieszne filmiki w internecie. Wyszła, poszła, a potem mi napisała, że nie traktuję jej poważnie, jestem niepoważny i że ze mną zrywa... napisała mi to w publicznym poście na Facebooku.
Dodaj anonimowe wyznanie
Ludzie chyba bardziej odczuli przypływ zażenowania w stosunku do niej, gdy zobaczyli ten post, a Tobie raczej współczuli.
Nie wierzę, że można z tak głupiego powodu zerwać. Ten egzamin to chyba 6-klasisty?
Nie ma już egzaminu szóstoklasisty.
Skąd minusy, stwierdziłam tylko fakt.
Dobra, czuję się w obowiązku udzielić tej żenującej odpowiedzi - @lessthan3 żartował.
Wiem, że to był żart, ale lepiej je opierać o fakty. Np. mogę opowiadać kawał o NRD albo RFN, ale te kraje nie istnieją, lepiej opowiadać o Niemczech.
Co jest złego w żartach o RFN czy NRD? Tak tylko pytam.
Nic, to był tylko przykład nieistniejących rzeczy.
Naprawdę żenada. Raz - zrywać z tak dennego powodu. Dwa - zrywać w taki sposób. Kolejna wykorzystana szansa, by zerwać, by to on wyszedł na tego złego, a ona na pokrzywdzoną?
dlatego nie powinieneś być z kimś poniżej 13ego roku życia.
poza tym - to chyba nielegalne (skoro masz egzaminy idzie suponować iż studiujesz, wiec.... chyba masz ponad 18 lat!)....
Ok, wylew na Facebooku moim zdaniem świadczy o skrajnej niedojrzałości, więc pewnie masz rację. ALE. Sama miałam partnera który pitolil ile ma roboty, a non stop widywałam go przy telewizorze lub kompie. Nawet kiedy miał faktycznie zapieprz to wolny czas/przerwy spędzał z serialem, nie ze mną i wszystko robił na ostatnią chwilę. W końcu miarka się przebrała i oczywiście nie jesteśmy razem, ale Twój post autorze przypomniał mi o tym, że on tak samo wypowiadał się o mnie swoim znajomym i aż się we mnie zagotowalo.
Żenua mocno. Nie przejmuj się autorze, śmieci same się wyniosły.
Nie rozumiem, dlaczego ludzie minusują komentarze "Śmieci się wyniosły" - przecież ludzie mają rację! Każdy ma swoje priorytety i jeśli druga osoba nie potrafi ich uszanować, to niech się wynosi. A pisanie na Facebooku takiego posta jest gorsze niż żenujące...
Chyba dlatego, że są wtórne i bez polotu.
No, czyli jak to tu zazwyczaj piszą śmieci same sie wyniosły😂
"Śmieci się same wyniosły"
Rzuć uczelnie. Przez resztę życia oglądajcie razem filmiki typu: "Widzisz Wąski coś narobił? Urwałeś kurze złote jaja" XD