#SRIwD

Kiedy miałam jakieś 15-16 lat, miałam bardzo brzydki zwyczaj grzebania mamie w szafce. Tego dnia akurat szukałam skarpetek w jej komodzie - często nam się myliły i mama wkładała moje skarpetki do swojej szafki.

Wtedy trafiłam na TO COŚ. Srebrny wibrator. Taki sam, jakie często widywałam na filmach tylko dla dorosłych. Nie wiem co mnie podkusiło, postanowiłam zrobić sobie dobrze z jego pomocą. Spodobało mi się do tego stopnia, że spragniona wrażeń po prostu włożyłam go do środka. Polała się krew, a ja spanikowałam. Sprzęt umyłam, odłożyłam na miejsce i udawałam, że nic się nie stało. Dopiero za kilka miesięcy zdałam sobie sprawę, że sama się rozdziewiczyłam. Wibratorem mojej mamy.

A tak poza tym, to kiedy jestem sama w domu, nadal podkradam sprzęt mamie. Chyba powinnam kupić sobie własny...
Nefcia Odpowiedz

A gdyby krew nie poleciała, to byłabyś nadal dziewicą?
Jak dla mnie stracenie dziewictwa to po prostu pierwszy stosunek płciowy z innym człowiekiem, a nie, czy pocieknie krew, czy nie.

2511

A po co to rozdzielac na 2 rozne pojecia? Pojdziesz do lekarza on zapyta "jest pani dziewica?" "nie, jestem tylko rozdziewiczona". Blona dziewicza moze ci peknac przy urazie i wtedy tez powiesz, ze rozdziewiczylas sie poprzez uraz? Te pojecia oznaczaja to samo, czyli pierwsze wspolzycie.

Pitches98 Odpowiedz

Mało to higieniczne...

izka8520 Odpowiedz

rozdziewiczenie to jest przerwanie blony dziewiczej.... A potem wychodzą takie kwiatki, że daje dupy każdemu analnie, bo dziewictwo trzyma tylko dla tego jedynego ukochanego wybranka 🤣😂

bazienka Odpowiedz

a umylas przed?

OgorkiWkarmelu

Nie musiała, każda chyba myje po :p

bazienka

nie wiem, nie mam takich artefaktow
poza tym nie wiadomo co bylo w tej szafie

Nikczemnik5000 Odpowiedz

W dobie internetu ludzie dalej myślą, że można stracić dziewictwo ze samym sobą.

XX2411 Odpowiedz

Co w rodzinie to nie zginie. Ty podbierasz mamie wibrator, ona później będzie podbierać Ci chłopaka.

ChocolateLover Odpowiedz

...chyba?

Cotusiedzieje Odpowiedz

To jest obrzydliwe

Meri609 Odpowiedz

Ja też tak miałam że zobaczyłam co moja mama trzyma w szafie ale nie tylko wibrator ale także dildo, prezerwatywy, lubrykanty kostka z pozycjami (xD) i jakieś tabletki ( niezwyczjne tabletki pewnie każdy domyśla się do czego)

Lingling Odpowiedz

Po mamie? Ble!

Zobacz więcej komentarzy (13)
Dodaj anonimowe wyznanie