#SVzy2

W mojej rodzinie był alkoholizm. Podczas jednej z imprez rodziców, gdy miałam 10 lat, uciekłam z domu. Zima, śnieg na dworze, a ja w spodniach, laczkach i na krótkim rękawku wybiegłam z domu po tym, jak moja rodzicielka chciała mnie uderzyć za to, że podrywam jej nowego faceta.

Ale to nie był wtedy mój największy problem. Najgorsi byli ludzie mijani po drodze do mojej przyjaciółki. Jakaś babcia mnie opierdzieliła, że jestem głupia, że tak ubrana na mróz wychodzę i rodzice powinni mi tyłek przetrzepać. Jakiś facet (30+) wyśmiewał mnie razem z kolegami podczas jazdy autobusem, czy czasem nie jest mi zimno i on może mi pożyczyć jedną rękawiczkę, to się może ogrzeję. Kobieta w wieku około 40 lat pokiwała głową z dezaprobatą i skomentowała, że teraz młodzieży się w dupach poprzewracało, że chodzą ubrani jak lato mimo mrozu na dworze.

Nikt się nie zainteresował dzieckiem, które idąc/jadąc do koleżanki trzęsło się z zimna. Nie mam pojęcia dlaczego, może godziny wieczorne i ludzie byli zmęczeni po pracy? Może wyglądałam na więcej lat niż miałam i myśleli, że jestem zbuntowaną nastolatką? Do dziś mnie to zastanawia.
Hinshi Odpowiedz

Trzeba było nie podrywać faceta matki.
A tak na serio, to mimo wszystko wydaje mi się, że tacy rodzice są jednak gorsi niż brak pomocy od losowych ludzi.

CzarnyNotes Odpowiedz

LaczkiZDupy, nie zimno Ci było? Koniec końców ktoś biegał po mrozie w tobie.

LaczkiZDupy

Nie, na szczęście jestem zmiennocieplna

CzarnyNotes

To dzięki Bogu!

Meanness Odpowiedz

Można jakoś pomóc? Czy teraz jest już lepiej? Proszę powiedzieć, jeśli można coś zrobić, żeby była Pani choć trochę szczęśliwa. Proszę o siebie dbać. Na pewno jest Pani wspaniałą osobą.

PiesAlkocholik Odpowiedz

Teraz to mogła by chyba pomóc tylko kobieta bo mężczyzna od razu został by nazwany pedofilem.

paproszekfai Odpowiedz

Kropki kończą wypowiedź. I kropka. Takie są najświętsze kropki prawa i żaden Internet mody nowej wprowadzał nie będzie. :D

aliceangeel Odpowiedz

kropka niezgubka

SzarpNerwy

(_|_) dupka niezgubka. Kropki to przezytek😒

CichoxCiemna Odpowiedz

kropka niezgubkA

Dodaj anonimowe wyznanie