Coś w tym jest. Ja kiedyś obudziłem się po jakimś koszmarze i uświadomiłem sobie, że ktoś mnie trzyma za rękę. Tak, trzymałem sam siebie. Nie wiem jakim cudem nie zorientowałem się od razu.
AmziToIzma
Ja się kiedyś obudziłam i zauważyłam na poduszce obok tarantulę. Zaczęłam krzyczeć i się wierzgać, aż w końcu dotarło do mnie, że tarantulą była moja dłoń...
Ja mam taką fajną rękę ktora jest z drewna i ma jeszcze na tym gumową rękawice w kolorze skóry. Kiedy budze się z poczuciem, że coś jest nie tak odrazu ją łapie i jest mi odrazu lepiej. :)
Ja sobie układam poduszki pod ścianą i udaję, że to leżący obok mnie człowiek.
Samotność źle działa na psychikę. Póki jakoś sobie z nią radzisz, to dobrze jest 😆
Coś w tym jest. Ja kiedyś obudziłem się po jakimś koszmarze i uświadomiłem sobie, że ktoś mnie trzyma za rękę. Tak, trzymałem sam siebie. Nie wiem jakim cudem nie zorientowałem się od razu.
Ja się kiedyś obudziłam i zauważyłam na poduszce obok tarantulę. Zaczęłam krzyczeć i się wierzgać, aż w końcu dotarło do mnie, że tarantulą była moja dłoń...
Ja mam taką poduszkę serce, która ma dwie rączki :D Myślę, że mogłaby Ci się spodobać :)
Ikea ratuje samotnych ❤️
Też mam tą poduszkę... To mój jedyny przyjaciel <3
Kolezanka pyta gdzie taka kupic.
@LaczkiZDupy to ja mam w takim razie dwóch :D Jednym jest poduszka, a drugim duży misiek, starszy ode mnie :D Tylko szkoda, że się nie odzywają.
Ja zawsze oplatam poduszkę rękami
Kiedy czytam takie anonimowe, smutno mi, że tyle osób jest samotnych :(
Kup sobie taką sztuczną rękę do fistingu, będzie ci raźniej.
Albo kota
@CzarnaSowa
Też do fistingu? Xd
Ja mam taką fajną rękę ktora jest z drewna i ma jeszcze na tym gumową rękawice w kolorze skóry. Kiedy budze się z poczuciem, że coś jest nie tak odrazu ją łapie i jest mi odrazu lepiej. :)
@Anonimoy ja bym się bała xd
Ja sobie układam poduszki pod ścianą i udaję, że to leżący obok mnie człowiek.
Samotność źle działa na psychikę. Póki jakoś sobie z nią radzisz, to dobrze jest 😆
Uczucie pustego łóżka jest okropne.
Ja za to zawsze śpię na łyżeczkę.. szkoda, że z kołdrą :|
Ja przytulam się do poduszki lub kołdry jak do kogoś, inaczej nie zasne.