#Slft1

Gdy idę spać, to trzymam samą siebie za rękę w łóżku, żeby nie myśleć o tym, że jestem samotna.
Anonwho Odpowiedz

Coś w tym jest. Ja kiedyś obudziłem się po jakimś koszmarze i uświadomiłem sobie, że ktoś mnie trzyma za rękę. Tak, trzymałem sam siebie. Nie wiem jakim cudem nie zorientowałem się od razu.

AmziToIzma

Ja się kiedyś obudziłam i zauważyłam na poduszce obok tarantulę. Zaczęłam krzyczeć i się wierzgać, aż w końcu dotarło do mnie, że tarantulą była moja dłoń...

malypulpet Odpowiedz

Ja mam taką poduszkę serce, która ma dwie rączki :D Myślę, że mogłaby Ci się spodobać :)

PaniDyrektor

Ikea ratuje samotnych ❤️

LaczkiZDupy

Też mam tą poduszkę... To mój jedyny przyjaciel <3

Tayla

Kolezanka pyta gdzie taka kupic.

malypulpet

@LaczkiZDupy to ja mam w takim razie dwóch :D Jednym jest poduszka, a drugim duży misiek, starszy ode mnie :D Tylko szkoda, że się nie odzywają.

zwiadowca34 Odpowiedz

Ja zawsze oplatam poduszkę rękami

prio9 Odpowiedz

Kiedy czytam takie anonimowe, smutno mi, że tyle osób jest samotnych :(

majer Odpowiedz

Kup sobie taką sztuczną rękę do fistingu, będzie ci raźniej.

CzarnaSowa

Albo kota

justmazur

@CzarnaSowa
Też do fistingu? Xd

Anonimoy Odpowiedz

Ja mam taką fajną rękę ktora jest z drewna i ma jeszcze na tym gumową rękawice w kolorze skóry. Kiedy budze się z poczuciem, że coś jest nie tak odrazu ją łapie i jest mi odrazu lepiej. :)

Niezapowiedziana05

@Anonimoy ja bym się bała xd

KnightJack Odpowiedz

Ja sobie układam poduszki pod ścianą i udaję, że to leżący obok mnie człowiek.
Samotność źle działa na psychikę. Póki jakoś sobie z nią radzisz, to dobrze jest 😆

Atrapa Odpowiedz

Uczucie pustego łóżka jest okropne.

KolorowyZelek Odpowiedz

Ja za to zawsze śpię na łyżeczkę.. szkoda, że z kołdrą :|

Misiaaaa Odpowiedz

Ja przytulam się do poduszki lub kołdry jak do kogoś, inaczej nie zasne.

Zobacz więcej komentarzy (5)
Dodaj anonimowe wyznanie