#THIq4

Niedawno odkryłam, że podczas snu jęczę. Nie jest to jednak podniecające jęczenie, a jęczenie pokutnicze, od którego włosy na ciele się jeżą. Mieszkam sama, ale czasami odwiedzam rodzinę. Zazwyczaj jadę do nich autobusem, trasa zajmuje 3,5 godziny, więc często zasypiam.

Ostatnio spotkałam znajomą, która również jechała w swoje rodzinne strony. Usiadłyśmy razem w autobusie. Trochę pogadałyśmy, potem ona założyła słuchawki, a ja odpłynęłam. Ze snu obudziła mnie znajoma, która zaniepokojona powiedziała mi, że wydawałam dziwne dźwięki. Spojrzałam po autobusie, jedni ludzie patrzyli, inni odwracali właśnie głowy. Warto wspomnieć, że zazwyczaj jeździłam z ludźmi, których znałam z widzenia właśnie z tego autobusu.
Okazało się, że zawsze jęczałam podczas snu, ale nikt nie miał odwagi zwrócić mi uwagi. Dowiedziałam się też, że nazywają mnie jęczącą Martą.

Już w domu zapytałam o to rodziców i siostrę, ale nikt nigdy nic nie zauważył. Miałam dosyć wyciszony pokój i zwykle szłam spać ostatnia, może to dlatego. Poprosiłam jednak siostrę, by tym razem spała ze mną i w razie czego mnie nagrała. Już pierwszej nocy ją obudziłam. Byłam przerażona jej nagraniem. Jęczałam tak głośno, że nie sposób było przy mnie zasnąć. Poczułam też wstyd.
Te odgłosy nie klasyfikują się jako chrapanie, robię je w różnych pozycjach podczas snu, pomaga tylko obudzenie mnie. Nie wiem właściwie, co zrobić i jak temu zapobiec. Nauczyłam się na razie nie spać w miejscu publicznym.
Venrosa Odpowiedz

Jeśli jęczenie jest jęczeniem, a nie chrapaniem, to jest to forma lunatykowania. Po prostu mózg nie odcina zasilania od ciała, jak zapada w stan stand-by

W dzieciństwie lunatykowałam. Potrafiłam pójść do rodziców i siedzieć im na dywanie, albo otworzyć sobie zaryglowane drzwi wejściowe, wyjść na podwórko i bujać się na huśtawce. Miałam nadzieję, że to już minęło i nie będzie nawrotów.

Slodkijezu

@ciekawski poproszę to wyznanie

Odpowiedz

Zanim ktokolwiek o tym napisze, przepraszam za błąd. Pisze się, że włosy się JEŻĄ, a nie JERZĄ.

Whitedive

Poproszę link do dźwięków na YT. Można użyć opcji prywatne i film działa tylko z linku

anakonda257

@Memiczna Nawet nie zauwarzylam.

PseudoHeroska

^ Też chciałabym usłyszeć jak brzmią te dźwięki

Jataklubie

To zależy, jak włosy Jerzego to się jerzą, a jak jeża to jeżą.

micbea

@Memiczna - Może być, że się “jerzą”, jeśli to oznacza, że układają się we fryzurę noszoną na głowie przez jakiegoś Jerzego :D

Narcystka Odpowiedz

Tez tak jęczę :) nic seksownego, tylko takie zwykłe "mmmm". Raczej się ze mnie śmieją, nikt się chyba nie przestraszył. Wyłożone xD Jak śpię w nowym towarzystwie, po prostu ostrzegam :)

majer

Sądząc po nicku, pewnie nic sobie z tego nie robisz. ;)

Narcystka

No napisałam przecież, że wyłożone mam :D

Dodaj anonimowe wyznanie