#TkceM

Jeden z moich największych błędów życiowych? W 2 klasie LO poszłam do psychologa szkolnego, chyba żeby się wygadać.

Dowiedziałam się, że na pewno nie mam bulimii, bo przecież jestem gruba.
bijoork Odpowiedz

No tak, bo przecież trzeba być chudym, żeby chorować na bulimie.... Brak słów.

ZeusKosmateus

Nie zapominajcie, że na anoreksję również! U grubych przecież jedynie otyłość można wykazać.

Slonepaluszki Odpowiedz

A ja, ze mam anoreksję, bo byłam bardo szczupła.

SammyWinchester

Skąd ja to znam. I ciągle teksty "może byś coś w końcu zjadła", gdzie jem za dwóch, bo mogę 😛

anonimanonymous

Dokładnie!

HerbatkaZMiodem

A więc łączmy się.Ja ciągle słyszę teksty "jak na Ciebie patrzę to sie boję żę zaraz się połamiesz".Takie urocze...co za troska

SammyWinchester

@HerbatkaZMiodem i nie masz prawa się za takie coś obrazić, chociaż to przykre i obraźliwe. A jakby się powiedziało grubej osobie "kiedy koło ciebie stoję to boję się, że wpadnę na Twoją orbitę" to hur dur i dyskryminacja :P

Tiktaki

Też często słyszę komentarze, że mam anoreksję, bo taka szczupła, to na pewno nic nie jem... A jak jestem urażona za to, że ktoś ciągle wyjeżdża do mnie z głupimi tekstami, to wielkie zdziwienie, że jak takie nazywanie mnie patykiem i słowa "zjedz coś w końcu" mogą mnie zranić.
A najgorsze jest to, jak ktoś stwierdza, że mi zazdrości... Ta, sama przyjemność mieć taki szybki metabolizm ;/.

SammyWinchester

@Tiktaki no i te "seksowne" wystające żebra i kręgosłup, jest czego zazdrościć 😀

BlachazRdza Odpowiedz

Nie rozumiem jak tacy ludzie mogą pracować w takim zawodzie. Oburzające.

Paperwhale Odpowiedz

Norma, na luźniej lekcji kiedyś nauczyciel się pytał chudej osoby czy nie ma anoreksji bo jest chuda, wiecie tak z natury, a w tej samej klasie siedziałam ja, gruba lecz męczona myślami o kaloriach i restrykcyjnej diecie także ten...

Rattonowa Odpowiedz

A moją klasę nasza pedagog wzięła na pogadankę i przez prawie godzine opowiadała o swoich problemach emocjonalnych i separacji z mężem. Z jednej strony miło wiedzieć, że nie tylko ja trafiam na takich czubków. Z drugiej - studiuję psychologię i zaczynam się wstydzić do tego przyznawać...

EmmanuelleMimieux Odpowiedz

To, że jeden okazał się idiotą nie oznacza, że są nimi wszyscy. Warto poszukać wsparcia gdzie indziej

Hermiona12 Odpowiedz

Ale czy ten psycholog wie, że bulimia to nie jest to samo co anoreksja?

Mammalia

Nie wiem czy ten psycholog wie, ale wiem, że ty nie wiesz czym jest jedna i druga choroba.

OhReally

Hermiona12 jak ktoś ma anoreksje to też nie musi być chudy ani nawet szczupły. często ludzie chorujący na anoreksje są otyli. skrajne wychudzenie kojarzące się z anoreksją następuje dopiero później po wielu miesiącach a czasem nigdy. bo to tyko fizyczny skutek, a nie przyczyna

Kuudere Odpowiedz

No co, przynajmniej psycholog był szczery.

majer

LOL - przynajmniej wyeliminował u niej jedno zaburzenie :)

Kuudere

Jeszcze kilka wizyt, a autorka postanowi wyeliminować, ale siebie.
(Tak, wiem, to było złe.)

Dodaj anonimowe wyznanie