#Ui3qT

Mam pewien dziwny lęk. Otóż mimo, że oglądam porno tylko w Incognito, to boję się, że udostępni mi się przypadkiem post na FB, w którym będzie napisane, co właśnie robię, lub - co gorsza - wyśle mi się filmik lub nagranie dźwiękowe... Strasznie dyskomfortowe...
Swiezychlebek Odpowiedz

Wyloguj się wcześniej z fb i po problemie

Wauau

Za łatwe

majorB Odpowiedz

To nie oglądaj porno. Nie będziesz się bał

Iamcunt

Oszalałeś?!

SansaStark Odpowiedz

Ja kiedyś naprawdę nie wiem jak udostępniłam czy polajkowałam filmik, który ogladalam. Koleżanka mi napisała bo nawet nie zauważyłam. Wstyd jak cholera.

Furiatka Odpowiedz

ja mam taki lęk, że przeczytam jakieś wyznanie i będzie głupie

DarkMinion

Coraz częściej jesteś jak ten klaustrofobik, którego wpychają do windy.

Furiatka

raczej sama wchodzę do tej windy :D

Cykada1231 Odpowiedz

Mój ojciec ostatnio tak zrobił i udostępnił taki filmik na FB. Nigdy wcześniej nie było mi tak wstyd za niego.

ineff Odpowiedz

To w trybie Incognito nie zostajesz ze wszystkiego wylogowany?

MalaMiLiczbaPi Odpowiedz

Ja się strasznie boję, że udostępni się na telewizor (ahh te funkcje smart tv) i moja rodzina zobaczy co oglądam...

Kurkuma

Było wyznanie tu że tak jednemu się przydarzyło a więc uważajcie hehe :P

nosiemkajes

Kiedyś tak miałam. Dobrze ,że matka byla akurat w łazience i myślała ,że to jakis zwiastun filmu leci w tv :\

PrawoLudzi Odpowiedz

spokojnie nawet jak przez przypadek klikniesz na udostepnij to FB najpierw Cie zapyta komu masz to udostepnic i nie wklei nic ot tak w tle. Poza tym jak sie wylogujesz to i tak nie bedzie wiedzial gdzie wkleic - jesli dalej nie pomaga to skasuj konto na facebooku (bo najwazniejsze sa priorytety co nie ;) )

Misiapusia Odpowiedz

Jesteś zjebem.

Niob Odpowiedz

Kolega mówił, że odpala przeglądarkę w trybie prywatnym, w sandboxie i dopiero wchodzi na strony z filmami przyrodniczymi.

Zobacz więcej komentarzy (8)
Dodaj anonimowe wyznanie