Mam pewien dziwny lęk. Otóż mimo, że oglądam porno tylko w Incognito, to boję się, że udostępni mi się przypadkiem post na FB, w którym będzie napisane, co właśnie robię, lub - co gorsza - wyśle mi się filmik lub nagranie dźwiękowe... Strasznie dyskomfortowe...
Dodaj anonimowe wyznanie
Wyloguj się wcześniej z fb i po problemie
Za łatwe
To nie oglądaj porno. Nie będziesz się bał
Oszalałeś?!
Ja kiedyś naprawdę nie wiem jak udostępniłam czy polajkowałam filmik, który ogladalam. Koleżanka mi napisała bo nawet nie zauważyłam. Wstyd jak cholera.
ja mam taki lęk, że przeczytam jakieś wyznanie i będzie głupie
Coraz częściej jesteś jak ten klaustrofobik, którego wpychają do windy.
raczej sama wchodzę do tej windy :D
Mój ojciec ostatnio tak zrobił i udostępnił taki filmik na FB. Nigdy wcześniej nie było mi tak wstyd za niego.
To w trybie Incognito nie zostajesz ze wszystkiego wylogowany?
Ja się strasznie boję, że udostępni się na telewizor (ahh te funkcje smart tv) i moja rodzina zobaczy co oglądam...
Było wyznanie tu że tak jednemu się przydarzyło a więc uważajcie hehe :P
Kiedyś tak miałam. Dobrze ,że matka byla akurat w łazience i myślała ,że to jakis zwiastun filmu leci w tv :\
spokojnie nawet jak przez przypadek klikniesz na udostepnij to FB najpierw Cie zapyta komu masz to udostepnic i nie wklei nic ot tak w tle. Poza tym jak sie wylogujesz to i tak nie bedzie wiedzial gdzie wkleic - jesli dalej nie pomaga to skasuj konto na facebooku (bo najwazniejsze sa priorytety co nie ;) )
Jesteś zjebem.
Kolega mówił, że odpala przeglądarkę w trybie prywatnym, w sandboxie i dopiero wchodzi na strony z filmami przyrodniczymi.