#VH9xF

Zawsze, gdy żuję gumę, to nigdy nie wyrzucam jej byle gdzie (na ziemię, chodnik, w środkach komunikacji publicznej, nie przyklejam jej na ławki). ZAWSZE ląduje w koszu, bo boję się, że zostanie popełnione tam jakieś morderstwo albo przestępstwo i będą mnie podejrzewać, albo zrobią testy genetyczne i wyjdzie na to, że to ja jestem sprawcą :)
Grzejniczekkk Odpowiedz

Najbardziej mnie wkurza jak są pod ławkami gumy a ja je przez przypadek dotykam. Serio ludzie. Nie każdy chce dotykać waszej śliny. Jesteście obrzydliwi.

Weimiraa Odpowiedz

No, każdy powinien tak myśleć! :D Lub podobnie - byle nie śmiecić.

Toczytoja Odpowiedz

Albo że zje ją jakiś ptak i przez Ciebie zdechnie.

epinefryna

Jakby zjadł ją gołąb to nawet by mi go nie było żal :D

piankalawendowa

epinefryna ej gołębie fajne są, znaczy chodzą śmiesznie i robią inne dziwne gołębiowe rzeczy

kokos03 Odpowiedz

Wiecie że wypluwając gume na ziemie zabijamy ptaki? Taki ptak skleja sobie nią dziób i zdycha.

SercetJohny Odpowiedz

Każda motywacja jest dobra, żeby nie śmiecić :D
Przydałoby się jeszcze tak 1500zł grzywny dla dodatkowej motywacji...

GrazynaPiczkas Odpowiedz

Jene jakie to dziwne mysli klembio se w glowach grzesznych

EmmanuelleMimieux Odpowiedz

Policja z kosza gumę też wyciągnie

Mio Odpowiedz

Gumy tylko do kosza.Są przypadki zjedzenia przez ptaki a to dla nich oznacza śmierć...

VenusNuit Odpowiedz

Ja zawsze wyrzucam gumę do kosza, bo kiedyś przeczytałam, że ptaszki się nimi krztuszą. :(

Speedycucumber Odpowiedz

Co za bzdury.

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie