#WV9SC

Siedziałem na fotelu i oglądałem film, z kubkiem kawy w ręku. Film był nudny, ale byłem zbyt leniwy żeby zmienić kanał i zacząłem przysypiać. W pewnym momencie kubek wypadł mi z ręki. W tym momencie jakimś cudem się ocknąłem i złapałem kubek, zanim spadł na ziemię! Niestety nie wiedzieć czemu wydawało mi się, że kubek jest do góry nogami, więc go obróciłem i... wylałem całą kawę na siebie.
blabla Odpowiedz

Hehe kiedyś z kumplem byliśmy na kebabie. Chciałem mu zrobić kawał i kiedy trzymał kebaba w lewej ręce zapytqłem o godzinę a że miał zegarek właśnie na lewej przekręcił ręke i jeb cała zawartość kebaba na ziemi wszyscy zgromadzeni sie śmieją, szkoda tylko że ja to musiałem sprzątać

wieeq Odpowiedz

mój kumple dzisiaj zasnął na kiblu o 2 obudził się o 4 XD :D

wporzo Odpowiedz

nie ma to jak usnąć pijąc kawe :D nie wiem, moze jestem jakas nietypowa, ale mnie kawa pobudza :D

Lorenzo

Przecież jej nie pił, tylko trzymał. Na końcu na siebie wylał.

PL966

może zbożowa,dzieci taką piją

KOles

Mnie np kawa w ogóle nie pobudza i piję ją tylko dla smaku ;)

Dodaj anonimowe wyznanie