#WiQIz

Czy jestem takim chytrym człowiekiem, że chce mi się płakać, bo dostałem mandat w wysokości 200 zł za przekroczenie prędkości? Dodam, że mam 27 lat i jestem facetem. Na inne rzeczy nie szkoda mi kasy.
ArabellaStrange Odpowiedz

Nie wiem czy chodzi o skąpstwo, czy raczej o wkurzenie na siebie z powodu tego, że przekroczyłeś prędkość, albo że dałeś się złapać (w zależności od tego, jakim jesteś człowiekiem). Mnie wkurzają bezsensowne wydatki, których można uniknąć. Jednak gdybym miała płakać z tego powodu, to chyba tylko wtedy, gdyby te pieniądze były bardzo potrzebne na coś ważnego.

wyzwolonaa Odpowiedz

Po prostu próbowałeś sobie zrekompensować braki i teraz ponosisz konsekwencje

Dragomir

Niestety twoich braków rozumu nic nie zrekompensuje.

wyzwolonaa

Czy przekraczanie prędkości i narażanie się na utratę życia i zdrowia jest twoim zdaniem rozumne?

Dodaj anonimowe wyznanie