Zabrakło mi jednego punktu, żeby dostać się na moje wymarzone studia. Tym sposobem poszedłem pracować w McDonaldzie o 5 lat wcześniej i dziś już jestem kierownikiem.
Gdyby były takie wymarzone, to byś spróbował za rok, szczególnie jeśli zabrakło Ci jednego punktu ;)
Akoi890
A może poszedł popracować w Maku prze ten rok, i potem stwierdził, że to jego powołanie?
oorety
wydaje mi się, że poszedł na te studia równolegle z pracą od razu i chodzi o to, że teraz ma świeżo ukończone studia i już jest kierownikiem - w przeciwieństwie do absolwentów którzy dopiero podejmują pracę w maku
# anonimowe wyznanie #lokowanie produktu #je*ać studia
LamaGod
nienawidzę ludzi którzy nie potrafią używać hashtagów
mamyczas
Nie umiem, bo nie używam, nie bawię się takimi pierdołami, tutaj użyłem, bo chciałem obśmiać wyznanie. Kolega/koleżanka powinna natomiast bardziej uważać na słowa, "nienawiść" to bardzo silne słowo, które mimo faktu jego spowszednienia nadal jest bardzo silne :)
o ja bym tak od razu nie zakładała, że to nie były wymarzone studia. Mi też nie dużo brakło żeby się na takie dostać, tym bardziej, że nie wiedziałam nic o możliwości odwołania się, poprawa matury nie wchodziła w grę, bo musiałam iść do pracy, (studiując zaocznie) a temat był zbyt wymagający, żeby go ogarnąć w wolnym czasie. Rzeczywistość bywa trochę odmienna od wyobrażeń.
A tak naprawdę to przerobiony kawał w którym było coś w stylu
,, Poszedłem na studia nie znalezłem po nich pracy i teraz pracuję z kolegą który nie zdał matury. W dodatku on jest moim kierownikiem bo ma większy starz ''
Nie przytoczylam tego dokładnie ale jestem pewna że jakoś podobnie to szło
Mogłeś pisać odwołanie, czy coś. Na moich studiach, też dosyć obleganych i wymagających, spora część odwołań ludzi, którym brakowało kilka punktów się dostawało.
Gdyby były takie wymarzone, to byś spróbował za rok, szczególnie jeśli zabrakło Ci jednego punktu ;)
A może poszedł popracować w Maku prze ten rok, i potem stwierdził, że to jego powołanie?
wydaje mi się, że poszedł na te studia równolegle z pracą od razu i chodzi o to, że teraz ma świeżo ukończone studia i już jest kierownikiem - w przeciwieństwie do absolwentów którzy dopiero podejmują pracę w maku
# anonimowe wyznanie #lokowanie produktu #je*ać studia
nienawidzę ludzi którzy nie potrafią używać hashtagów
Nie umiem, bo nie używam, nie bawię się takimi pierdołami, tutaj użyłem, bo chciałem obśmiać wyznanie. Kolega/koleżanka powinna natomiast bardziej uważać na słowa, "nienawiść" to bardzo silne słowo, które mimo faktu jego spowszednienia nadal jest bardzo silne :)
Jechać? Co on tam napisał?
Jebać :)
o ja bym tak od razu nie zakładała, że to nie były wymarzone studia. Mi też nie dużo brakło żeby się na takie dostać, tym bardziej, że nie wiedziałam nic o możliwości odwołania się, poprawa matury nie wchodziła w grę, bo musiałam iść do pracy, (studiując zaocznie) a temat był zbyt wymagający, żeby go ogarnąć w wolnym czasie. Rzeczywistość bywa trochę odmienna od wyobrażeń.
Chyba wiem co zrobię jak mi też nie wyjdzie. Przyjmują bez matury?
Czyli jednak się opłaciło
Piszesz jakby zostanie kierownikiem McDonalda było czymś trudnym do osiągnięcia, a ja mam znajomą, która została kierownikiem po roku.
No to gratulacje. Wygrales zycie xD
A tak naprawdę to przerobiony kawał w którym było coś w stylu
,, Poszedłem na studia nie znalezłem po nich pracy i teraz pracuję z kolegą który nie zdał matury. W dodatku on jest moim kierownikiem bo ma większy starz ''
Nie przytoczylam tego dokładnie ale jestem pewna że jakoś podobnie to szło
Mogłeś pisać odwołanie, czy coś. Na moich studiach, też dosyć obleganych i wymagających, spora część odwołań ludzi, którym brakowało kilka punktów się dostawało.
To już nie ma innych kierunków oprócz tego wymarzonego?