#XcQ8f

W II klasie liceum zostałem zaproszony do znajomego z klasy na 18-ste urodziny. Pech chciał, że były one wyprawiane dzień przed moją imprezą z okazji wkroczenia w dorosłość (impreza stricte rodzinna). Pojechałem do znajomego i niestety przesadziłem z alkoholem. 

Obudziłem się rano, sucho w gardle, głowa pęka. Zerknąłem na zegarek, 7:30. Poszedłem do łazienki w celu obmycia twarzy i spojrzałem w lustro. Mój widok wprawił mnie w osłupienie - w lustrzanym odbiciu miałem strasznie małe oczy - pomyślałem więc: "Co ja takiego piłem zeszłej nocy, że mam takie małe oczy...?". Niestety na rozwiązanie zagadki musiałem poczekać, aż trafię z powrotem do swojego domu (15 km autobusem). 

Pasażerowie autobusu wytrzeszczali na mnie oczy i patrzyli się w dziwny sposób - całą winę zrzuciłem na to, iż śmierdzę alkoholem i wyglądam mało atrakcyjnie. Gdy dojechałem już do domu i wszedłem do windy, w lustrzanym odbiciu znalazłem rozwiązanie moich "małych oczu". 

Otóż w nocy, jakiś żartowniś zgolił mi brwi. Najgorsze było tłumaczenie tego całej rodzinie, która przyszła za parę godzin świętować moje urodziny...
hople Odpowiedz

zdjęcia z Twojej 18 pewnie masz cudowne :D

domiiem Odpowiedz

Żarty żartami, ale to już była przesada ze strony tego "żartownisia".

BezczelnaKaroo Odpowiedz

To już nie żart tylko chamstwo !!

ChrisRiver Odpowiedz

Jak długo odrastają brwi?

Neverever128 Odpowiedz

Przynajmniej masz pewność, że nie zapomnisz dnia osiemnastych urodzin. Hahaha.

Nikalotra20 Odpowiedz

Mój kolega z ławki w 6 klasie szkoły podstawowej postanowił pobawić się nożyczkami i obciął sobie część brwi... Następnego dnia, gdy przyszedł na zajęcia nie obyło się bez śmiechów ze strony kolegów :D

Gwiazdka Odpowiedz

Miałeś "niespodziankę" na urodziny :D

MoSx Odpowiedz

Było powiedzieć, że jesteś Super Saiyanem 3 :D

luj Odpowiedz

Kula daje fula

Dodaj anonimowe wyznanie