#XcQ8f
Obudziłem się rano, sucho w gardle, głowa pęka. Zerknąłem na zegarek, 7:30. Poszedłem do łazienki w celu obmycia twarzy i spojrzałem w lustro. Mój widok wprawił mnie w osłupienie - w lustrzanym odbiciu miałem strasznie małe oczy - pomyślałem więc: "Co ja takiego piłem zeszłej nocy, że mam takie małe oczy...?". Niestety na rozwiązanie zagadki musiałem poczekać, aż trafię z powrotem do swojego domu (15 km autobusem).
Pasażerowie autobusu wytrzeszczali na mnie oczy i patrzyli się w dziwny sposób - całą winę zrzuciłem na to, iż śmierdzę alkoholem i wyglądam mało atrakcyjnie. Gdy dojechałem już do domu i wszedłem do windy, w lustrzanym odbiciu znalazłem rozwiązanie moich "małych oczu".
Otóż w nocy, jakiś żartowniś zgolił mi brwi. Najgorsze było tłumaczenie tego całej rodzinie, która przyszła za parę godzin świętować moje urodziny...
zdjęcia z Twojej 18 pewnie masz cudowne :D
Żarty żartami, ale to już była przesada ze strony tego "żartownisia".
To już nie żart tylko chamstwo !!
Jak długo odrastają brwi?
Przynajmniej masz pewność, że nie zapomnisz dnia osiemnastych urodzin. Hahaha.
Mój kolega z ławki w 6 klasie szkoły podstawowej postanowił pobawić się nożyczkami i obciął sobie część brwi... Następnego dnia, gdy przyszedł na zajęcia nie obyło się bez śmiechów ze strony kolegów :D
Miałeś "niespodziankę" na urodziny :D
Było powiedzieć, że jesteś Super Saiyanem 3 :D
Kula daje fula