#YMFmm
"Obserwuję panią już od jakiegoś czasu i po prostu muszę to powiedzieć. Ma pani takie piękne oczy. Jak... chomik! Ale proszę mi wierzyć. Mój syn ma hodowlę chomików, to są takie mądre zwierzątka".
No cóż... Podziękowałam, w końcu nawet dziwny komplement to komplement :D
"masz zaskakująco prosty chód jak na Twoją wadę postawy"
dwa najdziwniejsze komplementy jakie uskyszalam:
"przypominasz mi kaczkę... Bardzo lubię kaczki."
i wypowiedziane w baaardzo niepokojący sposób "masz. ładną. głowę."
Często ludzie przypominają mi zwierzęta, np wydrę, bulldoga, ale nie potrafię sobie wyobrazić kogoś przypominającego kaczkę 🤔
Może w tej kaczce chodziło o to jak porusza kuperkiem?
mi mój mąż jak się czasem uśmiecha przypomina leniwca i to jest mega mega słodkie :D
Kiedy nosacze nie były jeszcze wyznacznikiem cebulactwa to moja przyjaciółka wysłała mi jego zdjęcie. Gdy go zobaczyłam byłam święcie przekonana, że to przerobione zdjęcie naszego znajomego i chciałam znać aplikację, w której to przerobiła 😂
Kurde, to lekko dziwne, ale dostałam taki sam komplement. Żółwik koleżanko z ładną głową :)
Czy osoba od drugiego komplementu była Japończykiem? Oni lubią dawać takie fikuśne komplementy, które w uszach Europejczyków nie brzmią jak komplementy, np. właśnie: "Masz ładną głowę", "Masz małą twarz", "Masz duży/wysoki nos". :D
Masz ładną głowę. Świetnie by pasowała do mojej kolekcji.
Kaczki są jak ludzie, skaczą jak ludzie, rozmnażają sie jak ludzie... Chłopaki do wziecia
@weishenme był (chyba) normalnym polskim chłopakiem, młodszym jakieś 4 lata
-Wow przypominasz mi mojego kolegę z gimnazjum.
- Oh, ok...
- Nie no, ale na serio wyglądacie identycznie!
Szkoda tylko, że jestem dziewczyną😒
Moze on wygladal dziewczeco?
-Masz ładną miednicę
- Umm, dzięki?
- Taką idealną do rodzenia naszych dzieci
Trochę creepy jako tekst na podryw u piętnastolatka xD
"Wygląda pani niebezpiecznie mlodo" podchodzi pod komplement? :)
Pewnie. Mlodosc jest zawsze fajna.
"Jesteś jak mięso, mięso z duszą"
"Bardzo mi się podoba twoje imię. Kojarzy mi się z marką Scania - tymi ciężarówkami" - oboje mieliśmy wtedy z 15 lat i on chyba dopiero zaczynał łapać o co chodzi w tym całym flirtowaniu :p
Hania? Ania?
Pan pijaczek zaczepił mnie pod biedrą - ooo ma pani takie piękne oczy! Jak ja.
"Twoje śmieci mógłbym wynosić nawet dwa razy dziennie"
"Twoje oczy przypominają mi kanapkę z masłem orzechowym o zachodzie słońca"