#YMFmm

Często chodziłam rano do pewnego dużego sklepu po śniadanie, które potem jadłam w pracy. Pewnego dnia zaczepił mnie tam mężczyzna, około 50 lat. Podchodzi, wita się i mówi:
"Obserwuję panią już od jakiegoś czasu i po prostu muszę to powiedzieć. Ma pani takie piękne oczy. Jak... chomik! Ale proszę mi wierzyć. Mój syn ma hodowlę chomików, to są takie mądre zwierzątka".

No cóż...  Podziękowałam, w końcu nawet dziwny komplement to komplement :D
TrebaczKleptoman Odpowiedz

"masz zaskakująco prosty chód jak na Twoją wadę postawy"

KochamSzpinak Odpowiedz

dwa najdziwniejsze komplementy jakie uskyszalam:
"przypominasz mi kaczkę... Bardzo lubię kaczki."

i wypowiedziane w baaardzo niepokojący sposób "masz. ładną. głowę."

bobylon89

Często ludzie przypominają mi zwierzęta, np wydrę, bulldoga, ale nie potrafię sobie wyobrazić kogoś przypominającego kaczkę 🤔

majer

Może w tej kaczce chodziło o to jak porusza kuperkiem?

emulgator

mi mój mąż jak się czasem uśmiecha przypomina leniwca i to jest mega mega słodkie :D

Niezmieniona

Kiedy nosacze nie były jeszcze wyznacznikiem cebulactwa to moja przyjaciółka wysłała mi jego zdjęcie. Gdy go zobaczyłam byłam święcie przekonana, że to przerobione zdjęcie naszego znajomego i chciałam znać aplikację, w której to przerobiła 😂

FletniaPana

Kurde, to lekko dziwne, ale dostałam taki sam komplement. Żółwik koleżanko z ładną głową :)

weishenme

Czy osoba od drugiego komplementu była Japończykiem? Oni lubią dawać takie fikuśne komplementy, które w uszach Europejczyków nie brzmią jak komplementy, np. właśnie: "Masz ładną głowę", "Masz małą twarz", "Masz duży/wysoki nos". :D

Iamcunt

Masz ładną głowę. Świetnie by pasowała do mojej kolekcji.

Bernadetka

Kaczki są jak ludzie, skaczą jak ludzie, rozmnażają sie jak ludzie... Chłopaki do wziecia

KochamSzpinak

@weishenme był (chyba) normalnym polskim chłopakiem, młodszym jakieś 4 lata

Useyouredisfunction Odpowiedz

-Wow przypominasz mi mojego kolegę z gimnazjum.
- Oh, ok...
- Nie no, ale na serio wyglądacie identycznie!

Szkoda tylko, że jestem dziewczyną😒

Dragomir

Moze on wygladal dziewczeco?

AnanasNaPizzy Odpowiedz

-Masz ładną miednicę
- Umm, dzięki?
- Taką idealną do rodzenia naszych dzieci

Trochę creepy jako tekst na podryw u piętnastolatka xD

Kochanyzurek Odpowiedz

"Wygląda pani niebezpiecznie mlodo" podchodzi pod komplement? :)

Dragomir

Pewnie. Mlodosc jest zawsze fajna.

Wikitiki Odpowiedz

"Jesteś jak mięso, mięso z duszą"

Whitetea Odpowiedz

"Bardzo mi się podoba twoje imię. Kojarzy mi się z marką Scania - tymi ciężarówkami" - oboje mieliśmy wtedy z 15 lat i on chyba dopiero zaczynał łapać o co chodzi w tym całym flirtowaniu :p

ogoniasta

Hania? Ania?

Mikser Odpowiedz

Pan pijaczek zaczepił mnie pod biedrą - ooo ma pani takie piękne oczy! Jak ja.

kingaa2407 Odpowiedz

"Twoje śmieci mógłbym wynosić nawet dwa razy dziennie"

szyszunia157 Odpowiedz

"Twoje oczy przypominają mi kanapkę z masłem orzechowym o zachodzie słońca"

Zobacz więcej komentarzy (18)
Dodaj anonimowe wyznanie