#Ylres Upiłem się dość mocno na imprezie na działce u moich znajomych i postanowiłem, że najlepszą opcją w chwili nadciągającego pawia będzie zwymiotowanie przez okno. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Stałem na zewnątrz domku. Wyślij lavande Odpowiedz Mam nadzieję, że po sobie posprzątałeś. PannaZmarsa Odpowiedz Ale zwymiotowałeś przez okno tak jak chciałeś. To się liczy. . Żartuje pijaku jeden 😊 asienaebaam Odpowiedz Pytanie mam: czy okno było otwarte czy zamknięte? :) PrzezSamoH Odpowiedz Za to masz co wnukom opowiadać 😉 Luna2 Odpowiedz Gdybyś się pilnował w piciu to byś takiej sytuacji nie miał. LubieGruszeczki Odpowiedz Wiesz że jak żygniesz i w tym samym momencie puścisz pawia to ciało robi screenshota? XX2411 WUT?? Miehdnort A to nawet zabawne :D Alienka Jak już to puścisz bąka j żygniesz ;) xsimon Odpowiedz Nie ważne gdzie, ważne że zrobiłeś miejsce na więcej 😏 😂 catyilinn Odpowiedz nie czaje xsimon Rzygał przez okno do środka domu.
Mam nadzieję, że po sobie posprzątałeś.
Ale zwymiotowałeś przez okno tak jak chciałeś. To się liczy.
.
Żartuje pijaku jeden 😊
Pytanie mam: czy okno było otwarte czy zamknięte? :)
Za to masz co wnukom opowiadać 😉
Gdybyś się pilnował w piciu to byś takiej sytuacji nie miał.
Wiesz że jak żygniesz i w tym samym momencie puścisz pawia to ciało robi screenshota?
WUT??
A to nawet zabawne :D
Jak już to puścisz bąka j żygniesz ;)
Nie ważne gdzie, ważne że zrobiłeś miejsce na więcej 😏
😂
nie czaje
Rzygał przez okno do środka domu.