#Ylres

Upiłem się dość mocno na imprezie na działce u moich znajomych i postanowiłem, że najlepszą opcją w chwili nadciągającego pawia będzie zwymiotowanie przez okno. Jak pomyślałem, tak zrobiłem.

Stałem na zewnątrz domku.
lavande Odpowiedz

Mam nadzieję, że po sobie posprzątałeś.

PannaZmarsa Odpowiedz

Ale zwymiotowałeś przez okno tak jak chciałeś. To się liczy.

.
Żartuje pijaku jeden 😊

asienaebaam Odpowiedz

Pytanie mam: czy okno było otwarte czy zamknięte? :)

PrzezSamoH Odpowiedz

Za to masz co wnukom opowiadać 😉

Luna2 Odpowiedz

Gdybyś się pilnował w piciu to byś takiej sytuacji nie miał.

LubieGruszeczki Odpowiedz

Wiesz że jak żygniesz i w tym samym momencie puścisz pawia to ciało robi screenshota?

XX2411

WUT??

Miehdnort

A to nawet zabawne :D

Alienka

Jak już to puścisz bąka j żygniesz ;)

xsimon Odpowiedz

Nie ważne gdzie, ważne że zrobiłeś miejsce na więcej 😏
😂

catyilinn Odpowiedz

nie czaje

xsimon

Rzygał przez okno do środka domu.

Dodaj anonimowe wyznanie