#Z76BY

Mam piętnaście lat. Jestem dziewczyną dość szczupłej budowy. Piersi mam, ale bardzo łatwo je ukryć, szczególnie że nie są to jakieś wielkie „atuty”. Ostatnio obcięłam się na krótko z bardzo długich włosów (oddałam je dla mojej chorej na raka koleżance). Nie powiem, czasem wyglądam jak chłopak, ale nie przejmuje się tym. Ważne, żebym to ja czuła się komfortowo i że koleżanka jest szczęśliwa.
Jadę sobie ostatnio w autobusie. Dosyć zimno, dlatego mam na sobie zwykłe jeansy i zwyczajną za dużą na mnie bluzę z tęczowym paskiem przechodzącym przez lewą stronę. Wsiada sobie pani około sześćdziesiątego roku życia i siada koło mnie bokiem, chyba na początku nie widząc mojej osoby. Nagle odwraca się, oczy jak pięć złotych. Do tego przenosi wzrok na moją bluzę. I się zaczęło.
- To chłopak?! Kolejny gej w tej Polsce, wy nie macie za grosz szacunku! Jesteście chorzy, jeszcze dzieci chcecie adoptować! Do tego macie czelność z normalnymi ludźmi jeździć w autobusie! Jak wy śmiecie?!
Do tego uderzyła mnie torebką. Dość mocno. Wstałam, kulturalnie mówiąc „przepraszam”, żeby się odsunęła, bo chcę wyjść. Gdy już wysiadałam, odwróciłam się do babki i powiedziałam następujące słowa:
- Gdybym była mężczyzną, wolałabym zostać gejem, niż coś w panią wkładać.

I po prostu wysiadałam. Nie będę grzeczna w stosunku do takich osób.
Holiibka Odpowiedz

Ojej, przypomniałaś mi te dawne czasy gdy ja obcięłam włosy w ramach młodzieżowego buntu. Spotkało mnie wiele dziwnych sytuacji, ale jak jakieś dwie małolaty stwierdziły że dobre że mnie ciacho to kisłam że przynajmniej jestem przystojna.

opati1

Sylwia ?

Holiibka

Jestem tu incognito, ta informacja jest ściśle tajna. Miło wiedzieć że nie tylko ja wyglądam jak nastoletni chłopiec. Tyle wygrać

SkurwysynBobr Odpowiedz

Nie rozumiem czemu wyzwanie ma minusy. Lepsza taka reakcja niz spuszczenie wzroku i odejscie bez slowa. Nie pozwalajmy na takie chamstwo. Popieram autorke :)

sinusoidazemniejest

Ludzie, halo, to są anonimowe WYZNANIA, a nie wyzWania...(na napisanie średniej historyjki z życia)

majer Odpowiedz

Minusują bo jest szczupła.

Fanmagdygessler2

minusuja bo normalnie nikt nie pamieta slowo w slowo co ktos powiedzial, a cale wyznanie wyglada na zmyslone
pozdr

truefriends

no a nie mogła napisać po prostu sensu wypowiedzi, aby przybliżyć nam sytuację?

PlastelinowyKubeczek

Wyprowadzę Cię z błędu, Faniemagdygessler2, są takie osoby, które są w stanie co do słowa przedstawić dyskusję. Nie wiem, co w tym miało by być "fenomelanego"...

CircusMonster

Ja słowo w słowo zapamiętywałam całe lekcje lub rozdziały książki na egzaminy

NieWkurzajMnie

@Fanmagdygessler2 No albo napisała wyznanie od razu po tym wydarzeniu

AnnaJagiellonka Odpowiedz

Mocne. To przykład na to, jak takie starsze (nie tylko te starsze) osoby potrafią oceniać po pozorach. A przecież w dobrej wierze oddałaś te włosy! Ale ludziom nie przetłumaczysz. Gratuluję reakcji. Trzeba takim pokazać, gdzie ich miejsce, a nie milczeć i pozwalać się mieszać z gównem :)

Meri609 Odpowiedz

Dobrze, zrozumiem jeszcze nietolerowane jakiejś orientacji ale wyskakiwanie do kogoś z pretensją dlatego że jest innej orientacji to już przegięcie. Dobra reakcja
dobrze by było jakby po tym zdarzeniu tamta pani coś z tego wyniosła

Weronikel Odpowiedz

Pochwalam Cię za cięty język. Na twoim miejscu zrobiłabym to samo, tylko najpierw babcia zarobiłaby z łokcia, albo oddałabym jej torebką

Dashnopella

Dobra jestes

Leksynal Odpowiedz

Brawo! :)

bazienka Odpowiedz

i bardzo dobrze, tylko troche powsciagliwie
ode mnei dostalaby w ryj po uderzeniu mnie

Deanwinchesterr Odpowiedz

Te wyznania o starszych osobach są Coraz bardziej absurdalne i głupie. Wymyślacie je chyba z dupy.

PotworSpodLozka

Pierwsze - nie byłabym taka pewna czy wyznanie jest zmyślone. Niektórzy serio mają takie podejście, to przerażające...
Drugie - mamy już Sammiego, a teraz Deana. Teraz tylko czekać na Castiela

kociak301 Odpowiedz

Babka dobrze gada, tylko Ty miałaś akurat pecha.

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie