#Z9cg7 Mam 19 lat i jestem kelnerką. Właśnie posikałam się za barem, prosto na podłogę, robiąc latte. Całe szczęście nikt tego nie widział. Wyślij Caldas Odpowiedz Jeżeli pracodawca uniemożliwia Ci korzystania z WC zgłoś to do odpowiednich służb. Albo po prostu odejdź. Serwatka31 Najlepiej oba. PannaZmarsa Myślę że raczej chodzi o to że był duży ruch i była zajęta a nie że ktoś jej to uniemożliwia. W sumie powinna była to wyjaśnić w wyznaniu ksiezniczkaanastazja Może ma nietrzymanie moczu majer Odpowiedz W wieku 19 lat to normalne. Z wiekiem będzie lepiej. JaAnonimowana @Bulbulgator może byla bez majtek, może to taki bar... CzarnoToWidze Po menopauzie już ustępuje na zawsze. doznudzenia @JaAnonimowana W Japoni bylby za to napiwek i to wysoki. Mszyca Doznudzenia, w Japonii nie ma zwyczaju dawania napiwkow. Igraszka Odpowiedz Ale masz problem? Czy nie miałaś przerwy? Czy to Zemsta? Czy zrobiłaś umyślnie? Czy to rodzaj gry- czy ktoś zauważy? Kręci Cię to, czy to był wypadek? Serwatka31 Skoro podała wiek, to uważa to za wstydliwy wypadek. Mufka Odpowiedz Ale dlaczego? Mszyca Odpowiedz WLASNIE to sie sie stalo, a ty zamiast doprowadzic sie do porzadku, piszesz wyznanie? Zoskasamoska20 Odpowiedz Super
Jeżeli pracodawca uniemożliwia Ci korzystania z WC zgłoś to do odpowiednich służb. Albo po prostu odejdź.
Najlepiej oba.
Myślę że raczej chodzi o to że był duży ruch i była zajęta a nie że ktoś jej to uniemożliwia.
W sumie powinna była to wyjaśnić w wyznaniu
Może ma nietrzymanie moczu
W wieku 19 lat to normalne. Z wiekiem będzie lepiej.
@Bulbulgator może byla bez majtek, może to taki bar...
Po menopauzie już ustępuje na zawsze.
@JaAnonimowana
W Japoni bylby za to napiwek i to wysoki.
Doznudzenia, w Japonii nie ma zwyczaju dawania napiwkow.
Ale masz problem? Czy nie miałaś przerwy? Czy to Zemsta? Czy zrobiłaś umyślnie? Czy to rodzaj gry- czy ktoś zauważy? Kręci Cię to, czy to był wypadek?
Skoro podała wiek, to uważa to za wstydliwy wypadek.
Ale dlaczego?
WLASNIE to sie sie stalo, a ty zamiast doprowadzic sie do porzadku, piszesz wyznanie?
Super