#Z9cg7

Mam 19 lat i jestem kelnerką. Właśnie posikałam się za barem, prosto na podłogę, robiąc latte. Całe szczęście nikt tego nie widział.
Caldas Odpowiedz

Jeżeli pracodawca uniemożliwia Ci korzystania z WC zgłoś to do odpowiednich służb. Albo po prostu odejdź.

Serwatka31

Najlepiej oba.

PannaZmarsa

Myślę że raczej chodzi o to że był duży ruch i była zajęta a nie że ktoś jej to uniemożliwia.
W sumie powinna była to wyjaśnić w wyznaniu

ksiezniczkaanastazja

Może ma nietrzymanie moczu

majer Odpowiedz

W wieku 19 lat to normalne. Z wiekiem będzie lepiej.

JaAnonimowana

@Bulbulgator może byla bez majtek, może to taki bar...

CzarnoToWidze

Po menopauzie już ustępuje na zawsze.

doznudzenia

@JaAnonimowana
W Japoni bylby za to napiwek i to wysoki.

Mszyca

Doznudzenia, w Japonii nie ma zwyczaju dawania napiwkow.

Igraszka Odpowiedz

Ale masz problem? Czy nie miałaś przerwy? Czy to Zemsta? Czy zrobiłaś umyślnie? Czy to rodzaj gry- czy ktoś zauważy? Kręci Cię to, czy to był wypadek?

Serwatka31

Skoro podała wiek, to uważa to za wstydliwy wypadek.

Mufka Odpowiedz

Ale dlaczego?

Mszyca Odpowiedz

WLASNIE to sie sie stalo, a ty zamiast doprowadzic sie do porzadku, piszesz wyznanie?

Zoskasamoska20 Odpowiedz

Super

Dodaj anonimowe wyznanie