#ZD3em

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł sprawdzenia mojego lubego. Znalazłam ukryty w czeluściach jego komputera folder o nazwie "X". W miniaturkach widziałam zdjęcia jakiejś kobiety. Od razu w niego weszłam.
Tą kobietą była jego matka.
Na zdjęciach była w erotycznych pozach.
Nago.

Najważniejszym pytaniem jest: Kto jej te zdjęcia robił? I czy tylko na zdjęciach ta chora relacja się kończy...
foreverradio Odpowiedz

Bardzo dziwna sytuacja. Ja bym sobie tłumaczyła tak, że jego mama pożyczyła laptop i zgrała te zdj, po czym ukryła je głęboko w czeluściach komputera i jej syn, a Twój chłopak o tym nie wie. Ale tak czy siak, mega dziwne.

HenrykGarncarz

Mam nadzieję że masz rację...

Zwierzuch

Ja też...

Gumisiowski Odpowiedz

A co jeśli natkną się na te zdjęcia na końcu internetów i sam przeżył podobne zaskoczenie. Pobrał zdjęcia żeby mieć nie zbity dowód a schował żebyś się o tym nie dowiedziała i chciał porozmawiać z matką na ten temat.

Gumisiowski

Jeszcze możesz sprawdzić w właściwościach pliku datę modyfikacji będziesz wiedziała kiedy zostały na ten komputer zgrane zdjęcia.

osobliwadeprywacja

To samo mi przyszło do głowy :)
Zawsze staram się znaleźć jakieś bardziej racjonalne wytłumaczenie, a posądzać o egzotycznie dziwaczne sytuacje tylko w ostateczności.

szinigami Odpowiedz

Chora sytuacja. Na Twoim miejscu wyciągnęłabym ten folder z czeluści komputera na pulpit, żeby dać do zrozumienia, że wiesz, a potem czekała na dalszy rozwój sytuacji ze strony faceta.

sinusoidazemnie

Dać do zrozumienia i czekać aż się domyśli? Czy ludzie w związkach naprawdę nie potrafią rozmawiać? Czekają aż ta druga strona się domyśli lub milczą aż wybuchną z kłótnią i pretensjami?

deadboy27 Odpowiedz

Freud byłby zadowolony.

ichigokurosakii Odpowiedz

I weź w takiej sytuacji mów o zaufaniu w związku... żałosne zachowanie

ichigokurosakii

Oczywiście, że tą laskę. Tyle kobiety krzyczą: ufaj mi bo wiem co mówię/robię. A sama co robi? Przegląda kompa swojego chłopaka. Już widzę jak sytuacja wyglądałaby w drugą stronę. Foch kobiety lub nawet zerwanie z chłopakiem za takie coś.

gabazaba13 Odpowiedz

Oj tam, oj tam. Może tata czasem pożyczał komputer od syna 🙂

SiarczystyMroz Odpowiedz

Aleee jaja.... <popcorn>

AnaidOdi Odpowiedz

Ok, sytuacja dziwna. Ale ty święta też nie jesteś. Czemu grzebiesz swojemu chłopakowi w plikach bez jego wiedzy i pozwolenia? Gdzie zaufanie w związku, gdzie jakaś prywatność?
Chłopak może mieć kompleks edypa i to jest chore, ale no kurde. Ludzie, szanujcie swoich partnerów. Nikt nie lubi, gdy narusza się jego prywatność.

ZagubionaBlondi Odpowiedz

Nie jesteś sama ja też uwielbiam rozplątywać słuchawki 😀
Dużo osób z klasy mi je daje pod pretekstem ,, bo mu się nie chce
męczyć"
a ja to uwielbiam!!!

IggyBrows

Chyba napisałaś to pod złym wyznaniem XD

Gumisiowski

Nick nawet pasuje, zgubiła się :)

Meanness

@IggyBrows (Przepraszam, że tak nie w temacie, ale Pani nick mi się kojarzy z pewną postacią, choć możliwe, ze jednak skojarzeń jest więcej i nie jestem pewna czy mam rację. Ma Pani bardzo ładny nick.)

Annabella15 Odpowiedz

"Wpadłam na pomysł sprawdzenia mojego chłopaka"? Co? Jakbyś się czułą jakby on Ci zaczął grzebać w komputerze i w rzeczach?

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie