#dfomg
Każdy pielgrzym miał zapewnione ubezpieczenie zdrowotne.
Pewnego dnia, wchodząc do biura, dowiedziałem się, że będę musiał jechać z jednym chłopakiem z Egiptu do szpitala. Powód? Krwawienie z... odbytu.
Co się okazało? Chłopak pierwszy raz w życiu korzystał z papieru toaletowego i się uszkodził.
Podziwiam personel szpitala za tak profesjonalne podejście do problemu.
to co on zrobił z tym papierem że aż krew poleciała
JezdemPsychiatrom Dlaczego zamiennie używasz formy żeńskiej i męskiej w komentarzach?
Może też nie jesteś lekarzem?
Ostro wycierał dupe.
Może mu akurat naczynko jakieś tam pękło i na papierze pojawiła się krew.
Użył ściernego.
Chatamaari, twój komentarz mnie zabolał ;-)
Zaczął puciwać od środka :'D
To czego używają w Egipcie?
Ręki, wody i mydła. :)
Egipt to kraj muzułmański, a islam zabrania używania papieru. Te brudasy podcierają się ręką, nie ma za co.
*to, że ci z historii są katolikami nie ma znaczenia, mieszkają w islamskim kraju i mają islamskie zwyczaje
Frimes Zamiast pisać bzdury, poczytaj na ten temat. Nie "podcierają się ręką", ale myją tyłki. Tak szczerze, to wydaje mi się to bardziej higieniczne niż używanie papieru toaletowego.
Może i bardziej higieniczne, ale używanie papieru jest szybsze i wygodniejsze.
Takie coś do podmywania, bidet to się nazywa ;)
Piasku, żeby papieru nie marnować
No i kto już zminusował??? Serio??? Ja poważnie napisałam że bidet, nie było w tym żadnego sarkazmu, czysta informacja, zresztą sama to słowo raptem rok temu poznałam. Co za ludzie w tych internetach...
Papirusu :D
Wody :)
Taaa, "myją tyłki". Tylko, że w ich "toaletach" stoją same butelki z wodą, mydła nie ma (niektórzy twierdzą, że jest haram - zabronione :D). Czyli po prostu podcierają się za pomocą wody. Jeśli według ciebie to mycie... To ja pozdrawiam...
Aż mi sie przypomniał tekst z House'a "Mamy krwawienie z odbytu." -"Co, wszyscy naraz?" 😁
Ale, że hę?!?! Ja rozumiem podmywanie, a wycierania to jest różnica, ale żeby od razu wkładać sobie papier do tyłka?! No bo inaczej nie widzę jak można się uszkodzić xD
No chyba, ze użył szczotki do czyszczenia ubikacji xD
Co powiedział lekarz? 😂
Ja mam tylko pytanie... Jak? :)
To sie chłopak musiał wstydu najeść...
I pojechałeś? :D
Ostatnie zdanie.
Skończcie już z tymi pytaniami, bo to już nawet nie jest nudne, tylko żenujące -.-
Moze to byl papier scierny :-P
Nawet gdyby zatarł się tym papierem, krwawienie nie byłoby takie mocne, żeby trzeba było jechać do szpitala...