#eDuSh

Na początku związku mój chłopak był strasznym babiarzem, oglądał się za wszystkimi, młodymi czy nawet dwa razy starszymi od siebie kobietami, komentował ich urodę. Nawet na te bardzo średniej urody mówił, że dobra d*pa. Bardzo mi to nie odpowiadało i bolało, bo sama nie oglądałam się za innymi mężczyznami. Często były o to kłótnie, bo dodatkowo znajdowałam zdjęcia obcych kobiet na komputerze czy telefonie, mówił, że traktuje je przedmiotowo, co świadczyło, że jest szowinistyczną świnią.

Nie wiem dlaczego z nim zostałam, ale w końcu po jakimś czasie się zmienił, nigdy już nie spojrzał na żadna kobietę i nie skomentował. Mówcie co chcecie, że pewnie nie robi tego przy mnie, ale tak jest, zamyka oczy jak widzi gołą babę w filmie, bo go to brzydzi.

Na mnie to odcisnęło swoje piętno, przez wiele lat byłam bardzo zazdrosna, jednak przeszło mi i wiecie co? Sama się teraz oglądam za innymi mężczyznami, flirtuję z nimi, jak mam okazję. Myślę sobie, że skoro on też mi to robił, to mam prawo. Kocham go, jednak to taka mała zemsta, o której on nie wie.
AntekBezMajtek Odpowiedz

Oboje jestescie powaleni

Zazula

Jeszcze jak xd

Ostrzenozeinozyczki Odpowiedz

Rozumiem, że posuwa Cię też przy zamkniętych oczach ?

Tenborder

Rozumiem, że jak ciebie ktoś posuwa to z nożyczkami w dupie.

Ostrzenozeinozyczki

No i po co zaraz ta agresja ? Zadałem przecież normalne pytanie. Autorka twierdzi, że jej chłopak zamyka oczy, widząc w telewizji gołe kobiety "bo, go to brzydzi".
W takim razie pytam się, czy w trakcie bzykania, też musi mieć zamknięte oczy. Wszak przy ruchach posuwisto zwrotnych, widzi przed sobą (nad sobą, pod sobą, obok siebie) gołą babę.

Tenborder

Jaka agresja, to ty chcesz tutaj zabłysnąć, albo jesteś głupi albo wredny. Logiczne że na swoją kobietę pewnie patrzy gdy jest goła, a te inne go brzydzą. Nic innego nie można tu wywnioskowa, ale niech autorka się wypowie.

Agatulka

Hahaha ale przepychanki.

Seven777 Odpowiedz

Co to za zemsta, skoro on nic nie wie? W ogóle dziwne to wyznanie.

Madhu Odpowiedz

Skoro nie wie, to co to za zemsta?

bazienka Odpowiedz

w ogole jakby facet przy mnie o innej kobiecie powiedzial "dupa" to byloby out
takie teksty to moze sobie z kumplami przy piwie uskuteczniac, a nie w obecnosci dzewczyny, ktora podobno kocha, bo to uprzedmiatawiajace
(podobnie jak okreslenia typu "foka", "swinia" itp.)

Hvafaen

„Byłoby out”?

Hvafaen

Foczka to co innego😂, ale kto nazywa atrakcyjną kobietę świnią?

Dragomir

Ostry dzik Umbriak ma lochę :)

Selevan1

To zależy od osoby i od związku, nie w każdym jest tak poważnie jak na pogrzebie.

Morswinek

Który to już miesiąc? Trzeci? Czwarty? Że Dragomir pod prawie każdym wyznaniem o związkach i seksie nawiązuje do Umbriela, chociaż on się praktycznie nie udziela.

Dragomir

Choćby już nic nie pisał więcej, każdy na długo zapamięta tego wywrotowca.

Przynajmniej

@Dragomir Co on właściwie takiego niezwykłego napisał???

gonwoPrawda Odpowiedz

Chlop sie baby brzydzi. Albo mowi swojej pannie, ze sie brzydzi bab zeby sie odpierdaczyla od niego, a on bedzie mogl walic konia do lasek z neta bez zadnych podejrzen.

GrumpyMule Odpowiedz

Ze skrajnosci, w skrajnosc...

bazienka Odpowiedz

ogladanie sie o ile nie jest nachalne jest spoko, czesto sobie tak patrze na ludzi, ktorzy po prostu sa estetyczni, plec dowolna
uwazaj by to podbijanie swojej wartosci nie poszlo za daleko

Tradycjonalista Odpowiedz

Oboje siebie warci jesteście

Trevorr Odpowiedz

Wy się nie kochacie jeżeli on robi coś takiego bo tak, a ty potem coś tam dla zemsty.

Zobacz więcej komentarzy (6)
Dodaj anonimowe wyznanie