Kiedy byłam mała, gryzłam rzeczy, na które się denerwowałam.
Dajmy na to dreptałam sobie po pokoju, a zawadziwszy małym palcem o kant łóżka, po opanowaniu fali płaczu, leciałam na nie z zębami.
Uważaj, żeby nie zdenerwować się na prezerwatywy c:
anoanonim
Powstań! ;)
Chrupeczka
Szczególnie nie na taką już nałożoną na jakąś bezbronną ofiarę
AnonimowaGabi
Prezerwatywy to nic, gorzej jak ja chłopak wkurzy ;)
Lubiecukierki
@AnonimowaGabi albo jego penis :D
MalaTruskaweczka
😂😂
naiwnosc
Jest i komentarz anonimowej Halinki: "PADŁAM"
teraz czekamy na drugą halinkę pod wyznaniem kogoś kto utarł nosa tym wstrętnym facetom, albo uratował kota która napisze "BRAWO TY!"
XD
AnonimowaGabi
@lubiecukierki
to był ukryty sens mojego komentarza :D
MonocerosCoelum
Tak zdobywa się Mistrzów 😂😂😂
BigosClub
Skoro jestem już na mistrzach, to mogę umierać w spokoju :D
Chrupeczka
Zawsze chciałamożna być na mistrzach, nie wiem kto to wrzucił, ale bardzo mi poprawił humor. Dzięki! 😄
Może masz wsciekliznę? XD
Nie żeby coś, ale wścieklizna nie polega na byciu wściekłym
Ale na gryzieniu tak?
Uważaj, żeby nie zdenerwować się na prezerwatywy c:
Powstań! ;)
Szczególnie nie na taką już nałożoną na jakąś bezbronną ofiarę
Prezerwatywy to nic, gorzej jak ja chłopak wkurzy ;)
@AnonimowaGabi albo jego penis :D
😂😂
Jest i komentarz anonimowej Halinki: "PADŁAM"
teraz czekamy na drugą halinkę pod wyznaniem kogoś kto utarł nosa tym wstrętnym facetom, albo uratował kota która napisze "BRAWO TY!"
XD
@lubiecukierki
to był ukryty sens mojego komentarza :D
Tak zdobywa się Mistrzów 😂😂😂
Skoro jestem już na mistrzach, to mogę umierać w spokoju :D
Zawsze chciałamożna być na mistrzach, nie wiem kto to wrzucił, ale bardzo mi poprawił humor. Dzięki! 😄
Nie wdepnij czasem w gówno.
Przeczytałem "Jako dorosłe zwierzę, nadal tak robię" :D
Chcesz kość na urodziny :)?
Nie denerwuj sie za często na ludzi bo dostaniesz jeszcze wyrok za pogryzienie :)
Cieszę się, że nie tylko ja tak miałam, chociaż w wieku jakichś 17 lat mi przeszło. Raz ugryzłam się w ramię tak, że do teraz mam blizny...
Współczuje twojemu chłopakowi ;)
Uważaj na gówna :c
Jak byłam mała i mnie wkurzała siostra to gryzłam krzesło 😀
Więc, analogicznie gdy wkurzało cię krzesło to gryzłaś siostrę?😁
Na jej szczęście nie 😀