#eGwQc

Kiedy byłam mała, gryzłam rzeczy, na które się denerwowałam.
Dajmy na to dreptałam sobie po pokoju, a zawadziwszy małym palcem o kant łóżka, po opanowaniu fali płaczu, leciałam na nie z zębami.

Dzisiaj, jako dorosłe dziewczę, nadal tak robię.
NaczelnaHejterka Odpowiedz

Może masz wsciekliznę? XD

Karandasz

Nie żeby coś, ale wścieklizna nie polega na byciu wściekłym

NaczelnaHejterka

Ale na gryzieniu tak?

BigosClub Odpowiedz

Uważaj, żeby nie zdenerwować się na prezerwatywy c:

anoanonim

Powstań! ;)

Chrupeczka

Szczególnie nie na taką już nałożoną na jakąś bezbronną ofiarę

AnonimowaGabi

Prezerwatywy to nic, gorzej jak ja chłopak wkurzy ;)

Lubiecukierki

@AnonimowaGabi albo jego penis :D

MalaTruskaweczka

😂😂

naiwnosc

Jest i komentarz anonimowej Halinki: "PADŁAM"
teraz czekamy na drugą halinkę pod wyznaniem kogoś kto utarł nosa tym wstrętnym facetom, albo uratował kota która napisze "BRAWO TY!"
XD

AnonimowaGabi

@lubiecukierki
to był ukryty sens mojego komentarza :D

MonocerosCoelum

Tak zdobywa się Mistrzów 😂😂😂

BigosClub

Skoro jestem już na mistrzach, to mogę umierać w spokoju :D

Chrupeczka

Zawsze chciałamożna być na mistrzach, nie wiem kto to wrzucił, ale bardzo mi poprawił humor. Dzięki! 😄

czcijmarchewke Odpowiedz

Nie wdepnij czasem w gówno.

Vstorm Odpowiedz

Przeczytałem "Jako dorosłe zwierzę, nadal tak robię" :D

Jezderkusie Odpowiedz

Chcesz kość na urodziny :)?

oczarowana Odpowiedz

Nie denerwuj sie za często na ludzi bo dostaniesz jeszcze wyrok za pogryzienie :)

viritim Odpowiedz

Cieszę się, że nie tylko ja tak miałam, chociaż w wieku jakichś 17 lat mi przeszło. Raz ugryzłam się w ramię tak, że do teraz mam blizny...

swendre Odpowiedz

Współczuje twojemu chłopakowi ;)

Legia Odpowiedz

Uważaj na gówna :c

olaolao Odpowiedz

Jak byłam mała i mnie wkurzała siostra to gryzłam krzesło 😀

vitkoovsky

Więc, analogicznie gdy wkurzało cię krzesło to gryzłaś siostrę?😁

olaolao

Na jej szczęście nie 😀

Zobacz więcej komentarzy (38)
Dodaj anonimowe wyznanie