#eLjZr

Szef oferuje mi podwyżkę za... seks.
Jestem facetem.
Tictac Odpowiedz

Nagraj go przy kolejnej okazji i idź z tym do sądu. Odszkodowanie badź co innego zapewni Ci komfort moralny i psychiczny. Powodzonia!

Ero Odpowiedz

Szef nie koniecznie musi lubić kobiety, ale ta propozycja i tak była by dziwna gdybyś był kobietą

Angeel Odpowiedz

Ej. Piszecie w komentarzach tylko o sądzie, zmianie pracy i "braku komfortu psychicznego". A co jeśli on serio chce tej podwyżki? xD

Sebastian001

Nie napisałby wyznania.

gustav199020 Odpowiedz

Ja na twoim miejscu bym skorzystał.

Zaklina1887

Ja też 😂

AbdulAlim Odpowiedz

Mogę go wysadzić jak podasz namiary

AbdulAlim

Nie no, bez takich. Ale kebaba by u mnie nie dostał.

Sebastian001

Bardzo popularne imie. Nie mogłeś wybrać jakiegoś Hassan? Shazbaz?

AbdulAlim

Odejdź rasisto

Ginnungagap Odpowiedz

Bierz póki dają, daj póki biorą :D

Nidawellir

Fajny nick 😊

Ginnungagap

Dziękuje bardzo :D jakże mi miło, twój też :P

Wacos Odpowiedz

Ubierz się ładnie.

Fafkulec Odpowiedz

A ile zaproponował? :D

GrazynaZarkoOffical Odpowiedz

A może facet jest ochroniarzem/striptizerem w klubie mocnym? Heloł!

kno Odpowiedz

...a szefowa kobietą ;)

Zobacz więcej komentarzy (16)
Dodaj anonimowe wyznanie