#eNLoD

Przeprowadzać się 600 km od domu.
Załadować cały samochód.
Wziąć dosłownie wszystko.
Wziąć metr głośników do laptopa.
Wziąć ruter z wi-fi do laptopa.
Nie wziąć laptopa...
Zorientować się na miejscu.

Brawo ja!
Colombiana Odpowiedz

Jak mieszkałeś z rodzicami, niech wyślą kurierem 😊

JeslemKrolem Odpowiedz

Mam nadzieje ze kiedys będziemy tak starzy ze o tym wszystkim zapomnimy :-P zapomnimy kim jesteśmy i przez to tez kim byliśmy

IzaAnoreczka

Najbardziej sensowny troll na anonimowych. O ile troll może być sensowny.

78FS

Może być :)

DontSummonTheDevil

Może dziwne, ale ja Cię lubię Królu :D

ToTylkoJa90

Ja tez lubię Króla. Mimo, że jego komentarze nie pasują do wyznań, to mają taki ukryty sens. W przeciwieństwie do celowego robienia błędów, wyzywania i innych idiotycznych praktyk.

Falszywekpl

Ja już teraz chciałbym zapomnieć wszystko. Kim byłem, kim jestem, kogo znam, kto ten "dobry", kto ten "zły"...

WyjdeZaKontrabasiste Odpowiedz

Myślałam, że nie wziąłeś kluczyków od nowego domu xD

Anonimowa552 Odpowiedz

Brawo ty!

NyggaPlzzz Odpowiedz

Metr głośników? Cholera, sporo ich.

EverybodyFrytki Odpowiedz

Kurierem sobie wyślij :P

VinnieAnonim Odpowiedz

Jak kochają, wyślą pocztą!

Princess223 Odpowiedz

Brawo Ty!!

anonimowy93 Odpowiedz

co to jest metr głośników?

Lubieanime Odpowiedz

Brawo ty.

Zobacz więcej komentarzy (2)
Dodaj anonimowe wyznanie