#f5whw
Nagle z drugiego końca autobusu podszedł do mnie starszy facet i wydarł się "Czy ty nie widzisz, że ona jest w ciąży?!" wskazując na dziewczynę i jej brzuch. Zatkało mnie, ale uśmiechnęłam się i powiedziałam, że nie widzę, żeby była w ciąży. Dziewczyna odpowiedziała mu, że wcale nie jest w ciąży tylko po prostu lubi sobie zjeść i wypić piwko. Ludzie dookoła zaczęli się cicho śmiać, a pan pożyteczny obrońca ciężarnych z wielkim burakiem na twarzy wrócił na swoje miejsce i niebawem wysiadł.
Jestem dobrze wychowana i zawszę ustępuję miejsca starszym osobom i ciężarnym. Tym razem to jednak była ciąża spożywcza.
Do pouczania innych pierwszy, a ciekawe czy sam by ustąpił
Jak taki mądry to sam mógł ustąpić.
Chyba że stalł
Ciąża spozywcza :D
Skoro taki mądry, to mógł sam odstąpić jej miejsce :)
Chciałam napisać dokładnie to samo :D
Gratuluję tej dziewczynie spokoju w takiej sytuacji :)
Miałam wczoraj taką sytuację w autobusie, że jakaś pani ustąpiła miejsce młodej, pulchnej dziewczynie. Biorąc pod uwagę jej zażenowanie, zaczerwienienie, irytację, szok i niedowierzenie wnioskuję, że też nie była w ciąży xD zresztą wcale nie wyglądała, nie wiem co jest z tymi ludźmi że nie widzą różnicą między byciem w ciązy a byciem grubym
Opuchlizna głodowowa ?
dość często mam ciąże spożywczą hahah