#fAIk0

Historia sprzed 20 lat. Miałam wtedy lat 12 i wpadłam w oko 18-letniemu chłopakowi. On (dajmy na to Piotrek) przyjechał z przyjaciółmi na wakacje do mojej miejscowości. Moi rodzice pozwalali mi się z nimi spotykać, bo zawsze był z nami ktoś z dorosłych i dziewczyny w moim wieku.

Któregoś wieczora spotkaliśmy się grupą w garażu i tam śpiewaliśmy razem piosenki przy akompaniamencie gitary. Nie piliśmy alkoholu ani nic z tych rzeczy. Robiło się już późno i chciałam wrócić do domu. Wyszłam, a Piotrek wyszedł za mną. Pamiętam, że zapytał, czy nie jest mi zimno, czy mnie nie przytulić, czy nie chciałabym zostać. Na wszystkie pytania odpowiedziałam przecząco. A potem powiedział coś, co mnie wystraszyło. Tak bardzo, że od razu pobiegłam do domu i pierwszy raz w życiu szukałam tabletek uspokajających. W nocy nie mogłam zasnąć. Bałam się.

Rano wstałam i nie pamiętałam co takiego powiedział Piotrek, że tak bardzo mnie  to przestraszyło. Tego dnia go widziałam, a on zapytał, czy myślałam już nad tym, co mi powiedział. A ja nic nie pamiętałam. I nigdy sobie nie przypomniałam....

Mam ponad 30 lat i nigdy nie przydarzyło mi się nic podobnego. Nie wiem, jak to wytłumaczyć. Mój mózg wykasował kilkanaście minut mojego życia. Ktoś z Was przeżył coś podobnego?
Bezimiennyy Odpowiedz

Jak wgl 18 latek mógłby się zainteresować 12 latką? :o
Przecież to chore…
Co trzeba mieć w głowie Jprdl

JMoriartyy

Jak każdy pedofil zapewne.

Bezimiennyy

Dziękuje za błyskotliwą odpowiedz xd

JMoriartyy

Widzę, że nie wiesz co to sarkazm.

Bezimiennyy

Widzę, że Ty też średnio wiesz co to sarkazm ;)

HellBlazer

I oto jest przykład ironii.
No i też tego jak durny jest JMoriartyy

PinkRoom

Nie musiał wiedzieć ile ma lat. Dużo dziewczyn w wieku 12 lat ma już pokaźny biust i wcale nie wygląda jak dzieci, nawet z twarzy. Sama znam taki przypadek i byłam w szoku, bo 12 latka wygląda doroślej niż ja.

VirderBoddoxx Odpowiedz

Nie, nie spotkałem się z pedofilem.

Krucypapucy Odpowiedz

Może to było "głosuję na PiS" albo "gdy nikt nie patrzy, spożywam zawartość nosa"

rechotpingwina

To drugie obrzydliwe, ale pierwsze rzeczywiście straszne! ;P

Vito857 Odpowiedz

Może to i lepiej, że to wymazałaś z pamięci.

Hypnosis Odpowiedz

A ja wiem co jej powiedział. Przytulając ją wyszeptał: zakładam skarpetki do sandałów. Też bym to wyparła.

ohlala Odpowiedz

Co za chory zbok.
Ale nie martw się, to całkiem normalne, że mózg wymazuje traumatyczne przeżycia. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale nie jest to rzadkie. Ba, potrafi nawet w ich miejsce stworzyć fałszywe wspomnienia (jest to widoczne, na przykład, u niektórych z osób, które twierdzą, że zostały porwane przez kosmitów).

AnonimowaWWO Odpowiedz

Ja też mam tak, że nie pamiętam wielu traumatycznych sytuacji. Wiem, że się wydarzyły, ale nie pamiętam szczegółów, jedynie sam zarys. Dobrze i niedobrze.

TomaszWardy Odpowiedz

Fuga dysocjacyjna

bazienka Odpowiedz

wyparcie, zdarza sie

rechotpingwina

Znam dobrze. Kilka lat to u mnie goły konspekt. Ale ja się tam z tego cieszę. Dobra tarcza nawet, do czasu aż nie będę gotowy tego w mądry sposób przetrawić

Matias124 Odpowiedz

Obrzydliwe, żeby 18 latek zainteresował się 12 latką. Nikt tego nie zauważył?

Zobacz więcej komentarzy (5)
Dodaj anonimowe wyznanie