#fc1Pw

Na dobry początek roku 2015 wymyśliłam sobie noworoczne postanowienie. A mianowicie, że schudnę do wakacji 5 kg. Powoli zbliża się koniec kwietnia, a zostało mi już tylko 7 kg...
Wdk Odpowiedz

Do wakacji zdążysz zbić jeszcze spokojnie 10kg :)

Kindzax33 Odpowiedz

Skad Ja to znam! ;)

krwawamery Odpowiedz

Ja miałam schudnąć 7 kg, a schudłam 10. Ta wcale nie jestem chuda ;-;

chocolate679 Odpowiedz

Witaj w klubie.;)

1234XD Odpowiedz

:)))

Franio Odpowiedz

Dołączam do klubu ;)

Dodaj anonimowe wyznanie