#fc1Pw Na dobry początek roku 2015 wymyśliłam sobie noworoczne postanowienie. A mianowicie, że schudnę do wakacji 5 kg. Powoli zbliża się koniec kwietnia, a zostało mi już tylko 7 kg... Wyślij Wdk Odpowiedz Do wakacji zdążysz zbić jeszcze spokojnie 10kg :) Kindzax33 Odpowiedz Skad Ja to znam! ;) krwawamery Odpowiedz Ja miałam schudnąć 7 kg, a schudłam 10. Ta wcale nie jestem chuda ;-; chocolate679 Odpowiedz Witaj w klubie.;) 1234XD Odpowiedz :))) Franio Odpowiedz Dołączam do klubu ;)
Do wakacji zdążysz zbić jeszcze spokojnie 10kg :)
Skad Ja to znam! ;)
Ja miałam schudnąć 7 kg, a schudłam 10. Ta wcale nie jestem chuda ;-;
Witaj w klubie.;)
:)))
Dołączam do klubu ;)