#gIkmd

Na początku muszę zaznaczyć, że jestem typowym metalem, długie włosy, skóra, kolczyki, broda.
Idę sobie do domciu i nagle widzę dziewczynkę, która płacze. Ja jako osoba bardzo wrażliwa (tak, metale mogą być wrażliwi) podchodzę do niej i po rozmowie z nią okazało się, że się zgubiła, a telefon zostawiła u taty w samochodzie. No to szukaliśmy jej domu dobrą godzinę, podczas której opowiadała mi o Zosi, Kasi i Tomku z jej klasy.

Udało się znaleźć jej dom, jak się okazało był tuż obok miejsca naszego spotkania. Znaleźliśmy jej dom, ale nikogo nie było, więc poczekałem z nią grając w łapki itd. Nagle przyjeżdża samochód, wyskakuje facet i rusza z pięściami w moją stronę. Zaczyna wyzywać mnie od pedofilów oraz uderzył mnie z pięści w żebra.. Gdyby nie krzyk małej, płacz i błaganie żeby mnie puścił to mogło się to bardzo źle skończyć.

Dopiero po chwili się wszystko wyjaśniło, gdy Martynka (tak się nazywało dziecko) opowiedziała jak to było. Nie mam żalu do pana Tomka (ojca małej), bo myślę, że ja bym zareagował podobnie. Pamiętajcie, czasem ludzie, którzy wyglądają groźnie, mają więcej serca, niż ci w krawacie i garniturze.
A teraz, zgadnijcie kto jest teraz opiekunem małej? Otóż ja i rodzice małej płacą mi za to, że się z nią bawię, świat nie jest taki zły :)
LamaGod Odpowiedz

Ja też mam skórę! I brodę też mam!

GumkaTeam

Ja mam skórę, ale brody już nie...

SkarpetySandalowe

A ja nie mam skóry! Ani brody!

Ackermann

Wow, widać że słaba interpretacja tekstu. Pisząc skóra autor miał na myśli skórzane ubrania.

OliverQuinn

@Ackermann No co ty nie powiesz? Nikt się nie domyślił...

Pheobebuffay

A JEDNAK!

vaper

Skóra + broda = dużo lajków
Sama skóra = mało lajków
Ani skóry, ani brody = same minusy
A to dopiero :D ktoś zwrócił uwagę na tą zależność? :D

animalaaniczarna

@vaper, toż to niezaprzeczalny dowód, że ludzie to materialiści są :D

vaper

@animalaaniczarna dokładnie :D

morena93 Odpowiedz

Przeczytałam jestem typowym menelem xD

nata

Na jedno wychodzi ;)

YenneferzVengerbergu Odpowiedz

No co Ty, nie wiedziałam, że metale też mają uczucia. I dzięki, że napisałeś w nawiasach kto jest kim, bo w życiu bym się nie domyśliła.

viritim

Wiadomo, że mają, ale wiadomo też, że krążą pewne stereotypy. Chłopak zaznaczył trochę zbyt dosadnie i wyszło jak wyszło, ale nie ukrywajmy, że dla niektórych osób metal = wcielenie szatana, i za żadne skarby nie dadzą się przekonać, że jest inaczej.

YenneferzVengerbergu

Bez przesady. W liceum też byłam metalem. Owszem, nie wszystkim podobał się mój wygląd i strój, ale nikt nie biegał za mną z krzyżem żeby wypędzić szatana.

OstatniHorkruks

Yennefer, za Tobą nikt nie biegał, a w mojej podobno niewyznaniowej szkole dyrektorka chciała egzorcystę wzywać do kilku metali i straszyła Sądem Bożym. Żeby chociaż robili coś złego - ale to był początek roku szkolnego, chodziło tylko o strój. Zawsze robi pierwszym klasom LO taki teatrzyk, że potem ludzie przestają się tak ubierać dla świetego spokoju. Nie mieszkam w małym mieście, tylko całkiem dużym, a szkoła tez ma swój prestiż.

Abigail666

Wiadomo, że są stereotypy, ale nie na anonimowych. Tzn czytam wyznania prawie od początku istnienia strony i ani razu nie widziałam żadnego bulwersu w komentarzach, grożenia ogniem piekielnym itp.

OstatniHorkruks

@Abigail Pod niemal każdym wyznaniem z choćby sugestią związku homo, pojawia sie przynajmniej kilka komentarzy cytujących Stary Testament, bez żadnego odniesienia do treści wyznania. Jak się wczytać, to ostatnio w komentarzach na anonimowych jest sporo uprzedzeń

Abigail666

@OstatniHorkruks bo doszło dużo trolli. Nie wiem, ale mam wrażenie, że jeśli ktoś już ma jakieś uprzedzenia, to raczej osoby starsze, które nie używają internetu. Tzn. większość anonimowych jest w wieku nastoletnim/wczesno-dorosłym (czyli do 30tki). No i gdy ja jestem w takim towarzystwie, to raczej nie obalam na siłę żadnych stereotypów, bo wychodzę z założenia, że ci ludzie patrzą normalnie.

ErzaScarlet Odpowiedz

Słodkie :)

Lubieanime

Hmm... Fairy Tail w twojej nazwie wyczuwam...

Quellynz

Widzicie nawet Erza ma serce! :D

Lubieanime

Ja zawsze wiedziałam że czerwonowłose postacie jednak mają serce :') Karma też na pewno ma

Ackermann

O witam, ciekawe czy ktoś zgadnie z jakiego anime jest moja nazwa?

KitsumiGinko

Nie Ackermann, w końcu AoT nie jest jednym z najbardziej znanych anime ostatnich lat :P

Obito

Ech, przypomina mi sie mój pierwszy nick, ktory byl spoilerem Fairy Tail...

OMBoze

Obito, czm musiałeś umrzeć?

Oikawa

Żeby mieć spoiler w nazwie to już chamstwo xd

Obito

Tak XD
EtheriousNatsuD :D

Oikawa

Obito jak tam można!? xd

CukierPuder Odpowiedz

"Otóż ja i rodzice małej płacą mi.." czyli sam sobie płacisz? Dokładasz się sobie samemu do wypłaty? :D

Lubieanime Odpowiedz

Też mam skórę. : )

Vulneraverunt Odpowiedz

Bardzo fajny wyzwanie, ale każdy człowiek może być wrażliwy, czy to dres, punk, typowa blondynka, moher, kanar czy właśnie metal, to jak wyglądamy nie definiuje tego jacy jesteśmy :>
Nie lubię szufladkowania, wrzucania wszystkich do jednego wora, to jest po prostu nie w porządku, więc sam siebie swojej subkultury też nie szufladkuj :)

MaryL

A zwróciłeś uwagę na zdanie "Pamiętajcie, czasem ludzie, którzy wyglądają groźnie, mają więcej serca, niż ci w krawacie i garniturze." To się w kilku wyznaniach przewija, biznesmen, dyrektor dużej korporacji itd :/ fajny morał. Taki nieszufladkujacy.

AnonimowaKosem Odpowiedz

Słodkie :)

Mayoko Odpowiedz

W sumie, to znam kilku typowych metali i każdy z nich jest dużo bardziej wrażliwy od typowego faceta :D nie wiem na czym to polega :D

miaweiss Odpowiedz

Urocze 😍

Zobacz więcej komentarzy (7)
Dodaj anonimowe wyznanie