#i4z9T

Jestem po dwóch operacjach i mam blizny wzdłuż ręki. Dzisiaj w sklepie jakaś wredna baba zaczęła się drzeć, że skoro mi nie wyszło samobójstwo, powinnam spróbować jeszcze raz.
Limnada Odpowiedz

Chamskie z jej strony, ale dedukcja prawidłowa - zabić się można tnąc wzdłuż żyły, bo tak naciętą żyłę gorzej uratować.

ZawirowanaAurelie

Ja tak podcinałam i nie trafiłam :P blizny mam a nic z tego nie wyszło. W poprzeg w zgięciu łokcia bardziej podziałało

Luuuuuuzik

Tnie się wzdłuż linii nadgarstka, bo jest tam najmniej receptorów bólu, wiec czujesz ból ale nie aż taki i zanim się obejrzysz wykrwawiasz się.

NowaZarko Odpowiedz

„O kur_a! To dzisiaj jest 24 grudnia że suki się odzywają?!”

Collina Odpowiedz

Kiedyś widziałam w jakimś filmie/serialu, a może czytałam w książce, że jeśli ktoś chce się zabić poprzez podcięcie żył to należy to zrobić wzdłuż ręki*. Osiąga się lepszy i zamierzony efekt.
*to nie jest poradnik

Alighted

Widziałam taki mem.

Hsza

American Horror Story 1 sezon :P przynajmniej ja stamtąd się dowiedziałam.

GeddyLee

"Always go down the road, not across the street."

Serwatka31

Serio ktokolwiek nie dowiedział się tego pierwszy raz z "Wiedźmina" w dzieciństwie? ;-;

Babyggirl

@Serwatka31. Ja nawet "Wiedźmina" nie przeczytałam w całości 😂 Grać też nie grałam, bo nie lubię grać

JoseLuisDiez Odpowiedz

Podcinanie żył to nie jest najlepsza metoda, są skuteczniejsze, szybsze i mniej bolesne. Nie wiem czemu ta jest aż tak popularna.

NiePlumkaj

Łatwe, nie musisz mieć specjalnych narzędzi

rocanon

Żeby np. rzucić się pod pociąg też nie trzeba narzędzi, tylko później maszynista ma traumę.

SkurwysynBobr

@Rocanon nie tylko maszynista ma traume... taki sposob popelniania samobojstwa jest kurewsko egoistyczny. To samo tyczy sie skakania z wyzszych pieter budynkow, rozpedzania samochodu i roztrzaskiwania sie nim, i calej reszty sposobow ktore dzieja sie "publicznie". Jak ktos chce sie zabic - jego decyzja (oczywiscie uwazam ze to nie jest dobre rozwiazanie i zamiast tego powinno sie znalezc pomoc), ale niech zrobi to bez narazania obcych ludzi na traume czy depresje. Widok samobojcy spadajacego z dachu i roztrzaskujacego sie na chodniku moze tragicznie wplynac na psychike swiadkow, przechodniow (nie mowiac juz o dzieciach). Z reszta osoba ktora postanowila sie zabic sama najlepiej wie jak choroby psychiczne niszcza zycie, wiec czemu mialaby je gwarantowac randomowym osobom, ktore znalazly sie w niewlasciwym miejscu o niewlasciwej porze?

Marian6660

Zostaje jeszcze kąpiel z suszarką.
Sposób mało inwazyjny na otoczenie.

bezowysweter Odpowiedz

Mam taką samą bliznę i miny babć ( oczywiście tych mniej ślepych) w autobusach i sklepach staram się zostawiać bez komentarza....

Cosin Odpowiedz

Uświadomiłaś kobiecinę, czy biedna nadal żyje w niewiedzy?

ototo Odpowiedz

ta baba tak sama z siebie zaczęła się drzec?

Mszyca Odpowiedz

Najpierw zrob probe zabojstwa na niej 😛

Emilsa Odpowiedz

I co tak bez żadnego powodu wykrzyczała ci prosto w twarz że masz się zabić? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć :/

Condwiramurs

@Emilsa Przykro mi to mówić, ale takie sytuacje się zdarzają, a często mając bliznę nawet po przeszczepie skóry ludzie się czepiają i krzywo patrzą ;/

Dodaj anonimowe wyznanie