Jestem po dwóch operacjach i mam blizny wzdłuż ręki. Dzisiaj w sklepie jakaś wredna baba zaczęła się drzeć, że skoro mi nie wyszło samobójstwo, powinnam spróbować jeszcze raz.
Kiedyś widziałam w jakimś filmie/serialu, a może czytałam w książce, że jeśli ktoś chce się zabić poprzez podcięcie żył to należy to zrobić wzdłuż ręki*. Osiąga się lepszy i zamierzony efekt.
*to nie jest poradnik
Alighted
Widziałam taki mem.
Hsza
American Horror Story 1 sezon :P przynajmniej ja stamtąd się dowiedziałam.
GeddyLee
"Always go down the road, not across the street."
Serwatka31
Serio ktokolwiek nie dowiedział się tego pierwszy raz z "Wiedźmina" w dzieciństwie? ;-;
Babyggirl
@Serwatka31. Ja nawet "Wiedźmina" nie przeczytałam w całości 😂 Grać też nie grałam, bo nie lubię grać
Podcinanie żył to nie jest najlepsza metoda, są skuteczniejsze, szybsze i mniej bolesne. Nie wiem czemu ta jest aż tak popularna.
NiePlumkaj
Łatwe, nie musisz mieć specjalnych narzędzi
rocanon
Żeby np. rzucić się pod pociąg też nie trzeba narzędzi, tylko później maszynista ma traumę.
SkurwysynBobr
@Rocanon nie tylko maszynista ma traume... taki sposob popelniania samobojstwa jest kurewsko egoistyczny. To samo tyczy sie skakania z wyzszych pieter budynkow, rozpedzania samochodu i roztrzaskiwania sie nim, i calej reszty sposobow ktore dzieja sie "publicznie". Jak ktos chce sie zabic - jego decyzja (oczywiscie uwazam ze to nie jest dobre rozwiazanie i zamiast tego powinno sie znalezc pomoc), ale niech zrobi to bez narazania obcych ludzi na traume czy depresje. Widok samobojcy spadajacego z dachu i roztrzaskujacego sie na chodniku moze tragicznie wplynac na psychike swiadkow, przechodniow (nie mowiac juz o dzieciach). Z reszta osoba ktora postanowila sie zabic sama najlepiej wie jak choroby psychiczne niszcza zycie, wiec czemu mialaby je gwarantowac randomowym osobom, ktore znalazly sie w niewlasciwym miejscu o niewlasciwej porze?
Marian6660
Zostaje jeszcze kąpiel z suszarką.
Sposób mało inwazyjny na otoczenie.
Chamskie z jej strony, ale dedukcja prawidłowa - zabić się można tnąc wzdłuż żyły, bo tak naciętą żyłę gorzej uratować.
Ja tak podcinałam i nie trafiłam :P blizny mam a nic z tego nie wyszło. W poprzeg w zgięciu łokcia bardziej podziałało
Tnie się wzdłuż linii nadgarstka, bo jest tam najmniej receptorów bólu, wiec czujesz ból ale nie aż taki i zanim się obejrzysz wykrwawiasz się.
„O kur_a! To dzisiaj jest 24 grudnia że suki się odzywają?!”
Kiedyś widziałam w jakimś filmie/serialu, a może czytałam w książce, że jeśli ktoś chce się zabić poprzez podcięcie żył to należy to zrobić wzdłuż ręki*. Osiąga się lepszy i zamierzony efekt.
*to nie jest poradnik
Widziałam taki mem.
American Horror Story 1 sezon :P przynajmniej ja stamtąd się dowiedziałam.
"Always go down the road, not across the street."
Serio ktokolwiek nie dowiedział się tego pierwszy raz z "Wiedźmina" w dzieciństwie? ;-;
@Serwatka31. Ja nawet "Wiedźmina" nie przeczytałam w całości 😂 Grać też nie grałam, bo nie lubię grać
Podcinanie żył to nie jest najlepsza metoda, są skuteczniejsze, szybsze i mniej bolesne. Nie wiem czemu ta jest aż tak popularna.
Łatwe, nie musisz mieć specjalnych narzędzi
Żeby np. rzucić się pod pociąg też nie trzeba narzędzi, tylko później maszynista ma traumę.
@Rocanon nie tylko maszynista ma traume... taki sposob popelniania samobojstwa jest kurewsko egoistyczny. To samo tyczy sie skakania z wyzszych pieter budynkow, rozpedzania samochodu i roztrzaskiwania sie nim, i calej reszty sposobow ktore dzieja sie "publicznie". Jak ktos chce sie zabic - jego decyzja (oczywiscie uwazam ze to nie jest dobre rozwiazanie i zamiast tego powinno sie znalezc pomoc), ale niech zrobi to bez narazania obcych ludzi na traume czy depresje. Widok samobojcy spadajacego z dachu i roztrzaskujacego sie na chodniku moze tragicznie wplynac na psychike swiadkow, przechodniow (nie mowiac juz o dzieciach). Z reszta osoba ktora postanowila sie zabic sama najlepiej wie jak choroby psychiczne niszcza zycie, wiec czemu mialaby je gwarantowac randomowym osobom, ktore znalazly sie w niewlasciwym miejscu o niewlasciwej porze?
Zostaje jeszcze kąpiel z suszarką.
Sposób mało inwazyjny na otoczenie.
Mam taką samą bliznę i miny babć ( oczywiście tych mniej ślepych) w autobusach i sklepach staram się zostawiać bez komentarza....
Uświadomiłaś kobiecinę, czy biedna nadal żyje w niewiedzy?
ta baba tak sama z siebie zaczęła się drzec?
Najpierw zrob probe zabojstwa na niej 😛
I co tak bez żadnego powodu wykrzyczała ci prosto w twarz że masz się zabić? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć :/
@Emilsa Przykro mi to mówić, ale takie sytuacje się zdarzają, a często mając bliznę nawet po przeszczepie skóry ludzie się czepiają i krzywo patrzą ;/