Byłem ostatnio na imprezie, na której pijane 18-letnie bliźniaczki nie były w stanie utrzymać na sobie swoich ubrań i chciały się przy wszystkich rozbierać. Byłoby świetnie, gdyby to nie była osiemnastkowa impreza kumpelsko-rodzinna i gdyby tymi dziewczynami nie były moje córki.
Dodaj anonimowe wyznanie
Może chciały pokazać ten jeden pieprzyk, którym się różnią 😂
To nie musiały się rozbierać, skoro ten pieprzyk jest obok ust ;D
Skoro się rozbierały, to chyba jednak był obok innych warg 😂
hahah kurczę no i już tego nie wygram :P
Zmieszałam się!! (mikser ;p ) Namieszałeś!
Zawsze mogl byc kolo oka. Kakaowego^^
Mikser ma to do siebie, że lubi czasem zamieszać haha. Takiego tam głupawego humorku dziś dostałam 😂😛
aa czyli Mikserwoman :D żeńska płeć :)
Owszem ;)
A potem sie okazało ze to nie pieprzyk tylko kleszcz był
Myślę, że mogło być gorzej:) Gdyby to była impreza osiemnastkowa wyłącznie kumpelska, to na pewno by się rozebrały. Dzięki temu, że z nimi byliscie, mogliście je ogarnąć. Tylko co dalej z ich zapędami? :) I czy to był ich pierwszy życiu alkohol i dlatego tak zareagowały, czy naje*ały się już po raz któryś ? ;D
Podaję Ci tylko przykładowe tematy do waszej wspólnej rozmowy ;D
18 lat mówisz? No patrz jak rosną szybko te nasze pociechy. Już za chwile na studia pójdą. Może w akademiku zamieszkają. Przemyśl czy nie trzeba zafundować im po tatuażu na dupach? Krótki formularz do wpisania danych teleadresowych odwiedzających. Co rano hop na ksero i kopię do segregatora. Taka księga gości, żeby było wiadomo kto pokryje koszty żłóbka na drugim roku studiów.
Dobre, dobre, uśmiałabym się jak norka, gdyby nie jeden drobiazg, ano też mam córkę 🤔
Powiedzenie jest takie, jak masz syna to martwisz się o jednego fiuta, a gdy masz córkę, martwisz się o wszystkie fiuty w mieście...
Dobrze je wychowaliście 👌
Przynajmniej już wiesz, jaką dziewczyny mają opinie na mieście :)
Powiem Ci tak. Jeżeli nie zrobiły tego na swojej osiemnastce, to tak czy siak na jakiejś osiemnastce to zrobią.
Córki czy nie córki, co za różnica? I tak wiemy że chętnie byś popatrzył tylko nie wypada. Anonimowych nie oszukasz.
Idź się przewietrzyć, bo chyba dawno nie wychodziłeś/aś.