Mój tata od zawsze lubi mnie wkurzać, a że mam zamiar zostać starą panną i zamiast męża mieć psa, daję mu tym samym wiele powodów do naśmiewania się ze mnie...
Jedna z naszych rozmów wyglądała następująco:
- Tato, dla mnie facet musi mieć ogon, futro i cztery łapy.
- Wiesz... ogon to ma każdy, futro mu kupisz, a jak się napije to przyjdzie na czterech łapach.
Ja zamierzam mieć psy zamiast dzieci,mąż się może przydać :-)
americandream
Dzieci wnoszą wiele radości do domku :) przynajmniej póki nie dorosną i nie zaczną sprawiać problemów. Z tym, że to już kwestia wychowania + dopilnowanie, aby dziecko nie wpadło w złe towarzystwo :) a psy... psy też są cudowne, ale mimo wszystko nie zastąpią Ci dzieci. ? wszystkiego dobrego życzę ?
Albo masz 14 lat i nie lubisz chłopców, chociaż po odpowiedzi Twojego taty sądzę, że jednak trochę więcej, albo jesteś lesbijką i boisz się o tym powiedzieć rodzicom, albo nie wiem co Ci zrobili faceci, że ich tak nienawidzisz. PS. Czasami się przydają. ;D
dejmm
Czemu od razu ma nienawidzić facetów? O.o może po prostu zdecydowała się nie zakładać rodziny z innego powodu ;)
Jak się kiedyś zakochasz, to zmienisz zdanie :D
Czemu masz zamiar zostać starą panną?
Może w młodości spędzała za dużo czasu z sąsiadką, która mieszkała z samymi kotami :D
Niektórzy mają inne priorytety w życiu niż zakładanie rodziny, nic w tym dziwnego :)
A ja myślę że to jej sprawa i nikomu nic do tego ;)
Poprostu niektórzy ludzie rodzą sie z ubytkami umysłowymi
Tylko pozazdrościć taty. ;D
Kolejny tatuś - śmieszek ^^
Chyba wiele tu takich sądząc po wielu wyznaniach. :D
Nie wiedziałam, że psy mają futro ?
A tak poza tym, fajny tatko ?
Ja zamierzam mieć psy zamiast dzieci,mąż się może przydać :-)
Dzieci wnoszą wiele radości do domku :) przynajmniej póki nie dorosną i nie zaczną sprawiać problemów. Z tym, że to już kwestia wychowania + dopilnowanie, aby dziecko nie wpadło w złe towarzystwo :) a psy... psy też są cudowne, ale mimo wszystko nie zastąpią Ci dzieci. ? wszystkiego dobrego życzę ?
Jesteś z tych niezależnych? ;>
Może ma jakiś uraz do mężczyzn ? ale ja mimo wszystko tego nie rozumiem, świadomie podejmować taki wybór. ?
Zależy ile autorka ma lat. Bo jak 18 czy w tych okolicach, to zdazy jeszcze 10 razy zdanie zmienić ;)
Otóż to :) no cóż, to jej życie. Nie wie co traci ?
Ale jajek sobie sam nie wyliże.
Albo masz 14 lat i nie lubisz chłopców, chociaż po odpowiedzi Twojego taty sądzę, że jednak trochę więcej, albo jesteś lesbijką i boisz się o tym powiedzieć rodzicom, albo nie wiem co Ci zrobili faceci, że ich tak nienawidzisz. PS. Czasami się przydają. ;D
Czemu od razu ma nienawidzić facetów? O.o może po prostu zdecydowała się nie zakładać rodziny z innego powodu ;)