#iezMG

Mieszkam w bloku na czwartym piętrze. Rano wyniosłam kołdrę na balkon. Po południu postanowiłam zrobić sobie kawę i posiedzieć na balkonie. Nagle zauważyłam, że piętro niżej na antenie wisi kołdra. Zaczęłam się śmiać i zastanawiać się kto normalny zawiesza kołdrę na antenie.

Dopiero wieczorem skapnęłam się, że to moja kołdra spadła i cały ten czas wisiała na antenie.
Wiki1024 Odpowiedz

Wygrałaś Internet :D hahah

americandream Odpowiedz

No to nieźle ? dziwne, że sąsiedzi nie zauważyli, że mają czyjąś kołdrę na swojej antenie ?

CharlieScene

Może ich nie było w domu? :3

blackliner Odpowiedz

Odzyskałaś kołdrę? :D

Natka123 Odpowiedz

Dobrze, że się chociaż zorientowałaś :D

Dodaj anonimowe wyznanie