Mieszkam w bloku na czwartym piętrze. Rano wyniosłam kołdrę na balkon. Po południu postanowiłam zrobić sobie kawę i posiedzieć na balkonie. Nagle zauważyłam, że piętro niżej na antenie wisi kołdra. Zaczęłam się śmiać i zastanawiać się kto normalny zawiesza kołdrę na antenie.
Dopiero wieczorem skapnęłam się, że to moja kołdra spadła i cały ten czas wisiała na antenie.
Dodaj anonimowe wyznanie
Wygrałaś Internet :D hahah
No to nieźle ? dziwne, że sąsiedzi nie zauważyli, że mają czyjąś kołdrę na swojej antenie ?
Może ich nie było w domu? :3
Odzyskałaś kołdrę? :D
Dobrze, że się chociaż zorientowałaś :D