#k4ABp

Kilka dni temu mąż złapał mnie na tym, że goliłam sobie nogi jego maszynką do golenia. Zmusił mnie, abym kupiła mu nową. Muszę mu to przyznać, że miał rację! Tą nową goli mi się nogi jeszcze lepiej :)
nkp6 Odpowiedz

a mnie to rozbawiło :)

amen96 Odpowiedz

w ogole niie macie poczucia humoru ...
Autorko wiedz ze zrobilabym to samo xD

kluskaja Odpowiedz

ej! wyjmijcie te kijki z tylka bo za sztywno troche

lubietruskawki Odpowiedz

nie stać autorki na 2 maszynki?

Krab Odpowiedz

Problem jest taki, że on morde sobie później goli... Jeżeli nie rozkminilaś...

MsKitty Odpowiedz

Rzeczywiscie jest sie czym chwalic, robisz mu na złość czy co? Porażka...

jaemila

No ludzie...przecież golila tylko nogi, co w tym takiego złego, że zaraz "robi mu na złość "?

Helprin

jaemila - A szczoteczkę do zębów też weźmiesz od męża?

Cerem

No ja bym się wkurzył jakby mi tak Moja Kobieteła zrobiła..

palinka Odpowiedz

jaemila to, ze kazdy ma inne ph skory

jaemila

w takim razie nie powinni się całować- bo mają inną ślinę, o współżyciu już nie wspominają. marne wytłumaczenie ze inne pH.

jaemila

Pozatym, zorientował się dopiero jak ją złapał ;) Więc raczej krzywda mu się nie stała.

Dodaj anonimowe wyznanie