Parę lat temu, jak miałam 16 lat, poszłam do przychodni na szczepienie przeciwko grypie. Weszłam do gabinetu i pielęgniarka powiedziała żebym się rozebrała, a ona zaraz przyjdzie. Jak się rozbierać to rozbierać, więc niewiele myśląc rozebrałam się... zupełnie do naga. Jak pielęgniarka przyszła i mnie zobaczyła to zrobiła taką minę, że nawet teraz się czerwienię jak tylko o tym wspominam.
Dodaj anonimowe wyznanie
Rozumiem, jakbyś miała 6 lat, ale 16?
Nieźle xD
A Twój pseudonim sugeruje jakie myśli mogły do tego namówić :p