#knmCH

Parę lat temu, gdy byłem w podstawówce, poprosiłem tatę aby kupił mi pewną grę na komputer. Była wtedy na nią przecena z iluś tam na 12 zł. Tata zgodził się, a ja uradowany, bo owa gra mi się bardzo spodobała, nie mogłem się doczekać jej uruchomienia. Jednakże mimo zachwytu widziałem, że tata jakoś dziwnie się uśmiecha.

A dlaczego się uśmiechał? Jak tylko gierka została zakupiona, powiedział mi:
- Dostań szóstkę, to sobie pograsz.
I sam zaczął grać, a także odgonił mnie od WŁASNEGO komputera. Zdziwiły mnie jego wymagania, bo oceny wtedy miałem dobre i jakoś nikt się na mnie nie skarżył.

No ale utarłem mu nosa, bo dostałem parę dni potem szóstkę. Nawet dwie.
Ale z plastyki :D
Hades Odpowiedz

Miała być szóstka i była, jeden kij z czego 😜

Arielis

Miała być szóstka....a były dwie ;) więc nie wywiązał się z zadania :D

Vnc Odpowiedz

Cóż, mój ojciec, kiedy z młodszym bratem byliśmy w podstawówce (dobre 15 lat temu), stwierdził, że będzie nam płacił za dobre oceny. Jakąś tam złotówkę za 5, 2 zł za szóstkę bodajże. Chciał więcej, ale mama zasugerowała, że to nie najlepszy pomysł. Nie pomyliła się, brat za kilka dni miał religię, na którą solidnie się przygotował, rysując w zeszycie do religii jakieś obrazki z Jezusem, itp., za które finalnie dostał chyba z 5 piątek, 2 szóstki, w tym jedna w koronie. Cóż ojciec mamie dziękował długo, że wypłaty nie musiał mnożyć razy trzy. ;)

CzepialskaLaska Odpowiedz

Szóstka z plastyki to nie szóstka xd

lukwoj3008

W podstawówce miałem nawiedzoną nauczycielkę od plastyki. Jej zajęcia polegały na wykładach z historii sztuki, kazała pisać obszerne referaty i z tego robiła sprawdziany. Nawet kujony nie miały u niej szóstki

obloczek20

U nas jeden chłopak miał zagrożenie z plastyki :D

xxtokxx

Pisze to jako osoba, ktorej brakowalo 0.02 do paska, bo babka z plastyki nie podbila...

UpAllNight

Liczy się do średniej tak samo jak reszta ocen, więc.. Szóstka to szóstka xd

SuperTrudnyNick

U nas na sprawdzianie z plastyki rekordzista miał -27 punktów :D
Wielokrotne odpowiedzi i ujemne punkty za złą to normalka ;)

dionizetti

Dla mnie przez całą podstawówkę już piątka z plastyki to był wyczyn. Moimi Dziełami wykladano kosze na śmieci w toalecie. Po czymś takim dusza artystyczna nie ma szans się otrząsnąć.

Hermiona1

Nie umiem i nie lubię rysować mimo to potrafię robić biżuterię z różnych rzeczy, troszkę umiem szyć, dziergać na szydełku, a moje dzieła babcia nazywa sztuką

kjhgf1234

ocena z plastyki to jedyna szóstka ma moim świadectwie...ukończenia szkoły średniej :D I jedyna od kilku lat w tej szkole. Ale jakoś się nie przydała na ekonomii...

Nerezza

I ten nick idealny do komentarza..

przegryw

Ale Ty jesteś czepialska...

Zobacz więcej odpowiedzi (1)
MinerTroll Odpowiedz

Moc CS'a :D

Harleyjj

VP GG 😀

amnestia Odpowiedz

To nie jest coś, czego nikomu nie wyznasz w twarz.

littlepsycho Odpowiedz

Dostałeś szóstkę i mogłeś grać, fascynujące.

ArgentynskiKaktus Odpowiedz

"od WŁASNEGO komputera", który zapewne nie został kupiony za twoje pieniądze.

Eseista

Mógł go dostać na przykład w prezencie, co teoretycznie czyniłoby go jego właścicielem, jednakże, opłaty za niego, tak jak pewnie to rozumiesz, byłyby w gestii jego opiekunów.

Alepan1 Odpowiedz

Własnego komputera w wieku 11-12 lat. Jakoś nie wierzę ....
Ja swój WŁASNY komputer kupiłem w wieku lat 16 po odłożeniu 6 stypendiównaukowych

Fin Odpowiedz

Szóstka to szóstka, mógł sprecyzować

Xdxfff Odpowiedz

Co nagle tyle wyznań?

PaniDyrektor

Za mało - źle. Za dużo - tez niedobrze. Zdecydujcie się...

Xdxfff

Gdzieś narzekam? Zdziwiłem się, że aż tyle w tak krótkim czasie się pojawiło.

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie