#lxUIU

Ostatnio tak popatrzyłam sobie w lustro na siebie i stwierdziłam, że fajnie by było wyglądać tak jak z 10 lat temu, jak byłam nastolatką. No i życzenie mi się spełniło, bo dzisiaj obudziłam się z trądzikiem.
abnormitet Odpowiedz

Też ostatnio (w wieku 22 lat) obudziłem się z trądzikiem... Okazało się, że to choroba ,,dłoni, stóp i ust'' Głupi wirus, który poharatał mnie tak, że na wesele musiałem iść z fluidem na twarzy (jestem facetem) :D

tyspijaja

Tzw Bostonka

Meloman Odpowiedz

Mission complete!

anonimowawisienka Odpowiedz

Uważaj czego sobie życzysz :D

Dodaj anonimowe wyznanie