Ostatnio tak popatrzyłam sobie w lustro na siebie i stwierdziłam, że fajnie by było wyglądać tak jak z 10 lat temu, jak byłam nastolatką. No i życzenie mi się spełniło, bo dzisiaj obudziłam się z trądzikiem.
Też ostatnio (w wieku 22 lat) obudziłem się z trądzikiem... Okazało się, że to choroba ,,dłoni, stóp i ust'' Głupi wirus, który poharatał mnie tak, że na wesele musiałem iść z fluidem na twarzy (jestem facetem) :D
Też ostatnio (w wieku 22 lat) obudziłem się z trądzikiem... Okazało się, że to choroba ,,dłoni, stóp i ust'' Głupi wirus, który poharatał mnie tak, że na wesele musiałem iść z fluidem na twarzy (jestem facetem) :D
Tzw Bostonka
Mission complete!
Uważaj czego sobie życzysz :D