#m0Z3t
Jestem kierowcą w Uberze. Zatrzymałem się na podjeździe jakiegoś domu, żeby sobie zapalić papierosa. Podbiegł do mnie właściciel posesji z zapytaniem, gdzie mam zamiar wyrzucić "peta". Zażartowałem, żeby się nie martwił, ponieważ nie wyrzucę u niego, tylko u sąsiada. Rzekł, że jak do sąsiada, to dobrze.
Po czym odszedł z szyderczym uśmiechem :)
Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina
Oprócz somsiada, tego sku***syna
Fajny nick!
"My Polacy to rodzina, przy grillu tralalala, rodzina rodziną, ale sąsiad niech spie**ala"
Tak mi się przypomniało
Pić, jeść, kraść, jak somsiad złodziej, tylko pić, jeść, kraść... 😂
Somsiada złodzieja*
Kurła nie do mnie z tym petem, tylko somsiadowi zlodziejowi pan wrzuci.
Gdy wieczorne zgasną zorze,
Zanim głowę do snu złożę,
Modlitwę moją zanoszę
Bogu Ojcu i Synowi:
"Dopierdolcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
Tylko mu dosrajcie proszę."
Kto ja jestem? Polak mały
Mały, zawistny i podły.
Jaki znak mój? Krwawe gały.
Oto wznoszę swoje modły
Do Boga, Marii i Syna:
"Zniszczcie tego skurwysyna
Mego brata, sąsiada,
Tego wroga, tego gada."
"Żeby mu okradli garaż,
Żeby go zdradzała stara,
Żeby mu spalili sklep,
Żeby dostał cegłą w łeb,
Żeby mu się córka z czarnym
I w ogóle żeby miał marnie,
Żeby miał AIDS-a i raka."
Oto modlitwa Polaka.
Swoją drogą głupio by mi było zatrzymywać się u kogoś na podjeździe i nie chciałabym żeby ktoś zatrzymywał się u mnie na papierosa
Zabawne. kieds bylem na imprezie, na ktorej kolezanka zrobila dokladnie to samo, z wyjatkiem, ze przez pomylke wskazala swoj dom.
Czasami uber jest jednak lepszy niż tinder